درب كركره كشویی تاشو - حفاظ متحرك

(اخبار)

درب اكاردئون كركره كشویی همان طور كه از نامش پیدا است برگرفته از ساز آكاردئون می باشد و طراحی و ساخت آن الهام گرفته از این ساز آكاردئوون می باشد. البته نام های دیگری چون درب كشوئی، درب كركره ای و... نیز به این نوع از درب به شكل عامیانه گفته می شود. هدف اصلی از ساخت و طراحی درب های آكاردئونی استفاده نمودن بهینه از فضا، حفظ امنیت می باشد.

 
می توان گفت که برای وقوع و جلوگیری از وقوع جرم راهکاری  و روش های هوشمندانه برای حفظ امنیت و آرامش است. برای پیشگیری از دزدی و ورود سارقین، ضرایب امنیت ساختمان را بالا ببرید. انواع سیستم های حفاظتی برای جلوگیری از ورود بیگانگان تولید شده که ضرایب امنیت ساختمان را بیشتر می کنند. نصب انواع درب آکاردئونی مانعی بازدارنده در ورودی ساختمان ایجاد کرده و امکان وقوع سرقت را به صورت معناداری محدود می کند. به جهت اهمیت محفاظت و امنیت در بنا، شرکت صنایع آهن سازه  ،  در زمینه تولید و ساخت درب آکاردئونی را در اولویت تولیدات خود قرار داده است.
 
 
شرکت آهن سازه بزرگتر ترین تولید کننده انواع  مختلفی از درب آکاردئونی در ایران است که فروش حفاظ آکاردئونی در سراسر کشور را بر عهده دارد. صنایع فلزی آهن سازه با استفاده از تجارب عملی کارکنان و کارشناسان متخصص، تا کنون پروژه های بسیاری را با موفقیت به پایان رسانده است. استفاده از تکنولوژی روز دنیا و همکاری افراد متخصص، ضرایب امنیت سازه های این کارخانه صنعتی را در مقایسه با موارد موجود در بازار بسیار بالاتر برده است. صنایع فلزی آهن سازه یک کارخانه بزرگ با امکانات پیشرفته در جنوب غرب تهران است که توان تولید حفاظ اکاردیونی در تعداد بالا را دارد. مساحت بخش تولید کارخانه 2280 متر مربع بوده و صفر تا صد تولید حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی در این محل انجام می شود.
 ، قیمت درب آکاردئونی آهنی، نحوه خرید درب اکاردونی ، طریقه سفارش حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی، قیمت حفاظ آکاردئونی آپارتمان و حفاظ اکاردیونی آهن سازه ، حفاظ آکاردئونی، درب های آکاردئونی ، انواع حفاظ ساختمان، قیمت حفاظ آکاردئونی و شرکت آهن سازه تنظیم شده است. اگر در جستجوی بهترین حفاظ و درب آکاردئونی هستید این مطلب برای شما نوشته شده تا انتها با ما همراه باشید.
برایر محاسبه قیمت درب آکاردئونی طول *عرض * قیمت می شود 
درب آکاردئونی چیست؟
درب آکاردئونی نوعی حفاظ امنیتی از جنس آهن است که ضرایب امنیتی بالایی دارد. حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی بر روی درب ورودی نصب شده و به عنوان درب ضد سرقت استفاده می شود. درب آکاردیونی از انواع تا شونده است که قابلیت جمع شدن فوق‌العاده ای را دارد.
 
رنگ درب آکاردئونی به صورت کوره ای می باشئ که پودر پاشیده شده و داخل کوره می رود تا کاملا به خورد حفاظ برود و در هر شرایط جویی امکان زنگ زدگی حفاظ وجود ندارد از بلبرینگ ژاپنی بر ای آسان بازو بسته کردن درب استفاده می شود همچنین از پروفیل 30*60 استفاده و از تسمه 5 میل استفاده می شود 
جلوگیری از وقوع جرم راهکاری هوشمندانه برای حفظ امنیت و آرامش است. برای پیشگیری از دزدی و ورود سارقین، ضریب امنیت ساختمان را بالا ببرید. انواع سیستم های حفاظتی برای جلوگیری از ورود بیگانگان تولید شده که ضرایب امنیت ساختمان را بیشتر می کنند. نصب انواع درب آکاردئونی مانعی بازدارنده در ورودی ساختمان ایجاد کرده و امکان وقوع سرقت را به صورت معناداری محدود می کند. به جهت اهمیت حفاظت و امنیت در بنا، شرکت صنایع فلزی کاوه ، ساخت درب آکاردئونی را در اولویت تولیدات خود قرار داده است.
.
 
این مطلب در مورد حفاظ آکاردئونی ، قیمت درب آکاردئونی آهنی، نحوه خرید درب اکاردونی ، طریقه سفارش حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی، قیمت حفاظ آکاردئونی آپارتمان و حفاظ اکاردیونی آهن سازه ، حفاظ آکاردئونی، درب های آکاردئونی ، انواع حفاظ ساختمان، قیمت حفاظ آکاردئونی و شرکت آهن سازه تنظیم شده است. اگر در جستجوی بهترین حفاظ و درب آکاردئونی هستید این مطلب برای شما نوشته شده تا انتها با ما همراه را دارد.
 
 
شرکت آهن سازه با کادری و متحد و منسجم اماده عقد قراداد با تمامی شرکت ها و ارسال به سرتاسر ایران عزیزمان می باشد همچنین شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با کارشناسان  ما در تماس باشید و اطالاعات لازم را بدست آورید
 
آهن سازه تولید کننده حفاظ
 
درب کشویی ریلی متحرک
درب کشویی فلزی
 
درب کشویی تاشو
  
حفاظ کرکره ای درب منزل
 
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا