حفاظ اكاردئونی محافظت از ورودی خانه - تقویت درب ضد سرقت

(اخبار)

درب آكاردئونی، به نوعی محافظ درب ضد سرقت گفته می شود كه جهت محفاظت از خانه ها در جلوی درب ورودی آپارتمانها نصب می شود. البته از درب آكاردئونی در جلوی درب مغازه ها، كلینیك ها و بعضی از پاساژها استفاده می شود و در هر مكانی كه باعث امنیت بیشتر می شود/

 
آهن سازه حفاظ ، سازنده  و تولید کننده انواع  گوناگونی  از درهای آکاردئونی استاندارد با کیفیت عالی  و مرغوب می باشد و قیمت مناسب، انواع حفاظ پنجره و نرده رو دیوار، درب های کشویی، درب های ریلی، سازه های فلزی، درهای کلاسیک، درهای آهنی ساده، درهای اتوماتیک، می باشد. برای مشاوره رایگان  می توانید با کارشناس پارسا تماس حاصل فرمایید 
 
 
استانداردهای  در درب های  آکاردئونی
آهن سازه حفاظ سازنده در آکاردئونی و حفاظ آکاردئونی می باشد.  با سابقه طولانی به کیفیت و مرغوبیت کار آشنایی کامل دارد. و استانداردهای لازم را رعایت می نماید.
 
 حفاظ آکاردئونی استاندارد باید نباتید چه ویژگی های داشتاه باشد 
 
کمتر ازسه گل (سه لوزی)نباشد. درب سه لوزی به این استاندارد است ، که هم باعث حفظ امنیت و جلوگیری از ورود دزدان می شود. و هم وزن آن مانع باز و بسته شدن آسان درب نمی شود.
 
قفل محکم وایمن  داشته باشد که داخل خود درب اصلی کار می شود و به هیچ وجه با دیلم و سنگ فرز باز نمی شود چون داخل خود درب اصلی کمار می شود 
 
قسمت ریلی آن روان باشد که از بلبرینگ ژاپنی استفاده می شود  که راحت باز و. بسته شود 
 
پرچ های محکم و مرغوب داشته باشد
 
پروفیل های آن از جنس آهن ضایعاتی نباشد که از پروفیل 30*60 استفاده می شود  و تسمه مورد استفاده 5 میل می باشد 
 
قابلیت بازشدن آن با سروصدا همراه نباشد
 
برای مشاوره  اگاهی  از بررسی قیمت ، و کسب آگاهی از کیفیت کار ،با آهن سازه حفاظ سازنده در آکاردئونی  تماس بگیرید. و اطلاعات کافی از درهای آکاردئونی و جنس و نوع های مختلف بدست آورید
 
 حفاظ اکاردئون اصطلاحا به محفاظی با مشبک هایی عمدتا بصورت لوزی و  ازجنس آهن می گویند که به عنوان یک حایل امنیتی و جداکننده  برای فضاهای مختلف استفاده می شود که عمدتا به عنوان یک درب ضدسرقت استفاده می شود، همچنین برای جلوگیری از هدر رفت فضا و ایجاد مزاحمت در مکان هایی مانند درب ورودی پاساژها و …. استفاده می شود.
درب های تولید شده در صنایع فلزی کاوه دارای دو نوع قفل توکار(قفل سوئیچی) و روکار می باشند که امکان نصب دو یا چند قفل نیز وجود دارد. این درب ها با جوش به می تواند تامین کننده  خوبی برای ساختمان به شمار بیایید  و دارای امنیت  کافی هستند. موارد بسیاری از پروژه های نصب،برای منازلی بود که دارای درب ضد سرقت بودند و این درب ها توسط سارقین شکسته شده بود!
 
این درب ها در طرح های گوناگونی و مختلفی موجود می باشند  از جمله دو گل لوزی، سه گل، پروانه ای، چهارگل، کلاسیک و… طرح تمام سلطنتی و طرح پرج مخفی  طرح سه لوزی سلطنتی  اما بهترین و مناسب ترین طرح، درب آکاردئونی سه گل می باشد.
 
تمامی درب های آکاردئونی بارنگ الکترواستاتیک کوره ای رنگ آمیزی می شوند که بهترین رنگ از نظر کیفیت و پوشانندگی و ماندگاری بالا می باشد
که پودر به حفاظ پاشیده می شود و داخل کوره می رود تا کاملا رنگ به خورد حفاظ برود و در مناطقی که امکان زنگ زدگی هست از پوسیدگی حفاظ جلوگیریی می کند 
درب آکاردئونی دررنگ های مشکی، مشکی مسی، قهوه ای سوخته، سفید و سفید نقره ای ارائه میگردد.
 و می تواند بنا لبه خواسته مشتری به هر رنگی در بیایید
برای محاسبه و بدست آوردن  قیمت درب آکاردئونی کافیست ارتفاع درب را درعرض آن ضرب کرده و حاصل را در قیمت هر متر مربع ضرب کنید. بطور خلاصه از فرمول زیر استفاده
 
طول *عرض *قیمت حفاظ 
برای محاسبه قیمت درب آکاردئونی کافیست ارتفاع درب را درعرض آن ضرب کرده و حاصل را در قیمت هر متر مربع ضرب کنید. بطور خلاصه از فرمول زیر استفاده کنید.
 
 
 
برای سفارش درب آکاردئونی
 
 
جهت سفارش کافیست از طریق فرم اعزام کارشناس و یا شماره تماس 09128047694 با ما در ارتباط بوده تا در اسرع وقت برای شما کارشناسی اعزام گردد. مدت زمان درخواست اعزام کارشناس تا حضور کارشناس در محل با توجه به میزان درخواست ها متغیر است که تمام سعی ما بر این است که در سریعترین زمان ممکن این اقدام صورت گیرد. پس از مشاوره و اندازه گیری که توسط کارشناس صورت میگیرد از طریق درگاه ارتباطی مد نظر شما پیش فاکتوری ارسال میگردد که پس از تایید شما و ثبت درخواست(واریز پیش پرداخت) ساخت درب آغاز شده و پس از 3روز کاری برای درب های استاندارد آپارتمانی و زمان توافقی برای کارهای خاص و بزرگتر اقدام به ارسال و نصب کالای مدنظر خواهیم کرد.
 
 
مشخصات دری اکاردئونی 
 مقاطع کناری در ابعاد 30*50
 
 
 مقطع ریلی بالای درب در ابعاد 50*50
 
 
 استفاده از تسمه 5*20
 
 
استفاده از تسمه برای آستانه درب(در صورت درخواست میتوان از مقطع بالای درب نیز استفاده کرد)
 
 
 استفاده از پرچ های مرغوب و مناسب
 
 
 رنگ کوره ای الکترو استاتیک در تنوع مشکی، مشکی مسی، قهوه ای سوخته، سفید و سفید
 
 
نصب و تحویل درب های آکاردئونی استاندارد 3 روز کاری می باشد.
 
و همچنین زمان تحویل برای پروژه های خاص و ابعاد بزرگ اندکی بیشتر می باشد که به صورت توافقی تنظیم می گردد
 
هزینه حمل و نصب درب آکاردئونی برای استان تهران و شهرستان های اطراف در قیمت درب محاسبه شده است و هزینه جداگانه ای برای حمل و نصب از مشتری دریافت نمی شود.
 
هزینه نصب و حمل برای سایر استان ها با توجه به مسافت تعیین می شود
 
 
فقیمت درب آکاردئونی با احتساب هزینه رنگ کوره ای درجه یک، هزینه حمل و نصب
برای هر متر مربع – هزار تومان می باش
 
تمامی رنگ های مورد استفاده در صنایع فلزی آهن سازه رنگ پودری الکترواستاتیک (کوره ای) درجه یک می باشد
 
 
پس از محاسبه قیمت درب آکاردئونی و سایر خدمات و همچنین ارسال فاکتور توسط کارشناس فروش، 40 درصد به عنوان پیش پرداخت و 60 درصد بعد از آماده شدن درب هنگام خروج از کارخانه پرداخت میگردد.
 
 
درب آکاردئونی چیست؟
 
 
حفاظ اکاردئونی، به  نوعی محفاظ گفته می شود که جهت محفاظت از خانه ها در جلوی درب ورودی آپارتمانها نصب می شود. البته از درب آکاردئونی در جلوی درب مغازه ها، کلینیک ها و بعضی از پاساژها استفاده می شود.
 
مهم ترین قسمت دربهای آکاردئونی، تسمه های فلزی هستند که به وسیله پیم های فلزی به یکدیگر متصل شده اند. که پنج میل می باشد و از بهترین متریال برای ساختو تولیبد اینگونه حفاظ استفاده می شود این تسمه های فلزی به صورت ریل در کنار هم قرار گرفته اند و در محور عرض درب حرکت می کنند. درب آکاردئونی، هیچ گونه مزاحمتی ایجاد نمی کند و کمترین فضا را در راهرو و راه پله اشغال می کند.
 
درب آکاردئونی، با بهره‌گیری از ساز آکاردئون ساخته شده است. تا شدن این حفاظ شباهت زیادی به جمع شدن ساز آکاردئون دارد. این درب با عبارات دیگری مثل درب کشوئی و درب کرکره ای نیز شناخته شده است. هدف از طراحی درب آکاردئونی این بود که در عین استفاده بهینه از فضا، امنیت ساختمان حفظ شود.
 
درب های آکاردئونی به صورت تاشو هستند و به راحتی با نیروی دست جا به جا می شوند. علت این امر، در شبکه ای بودن آن است. دربهای آکاردئونی، جایگزین خوبی برای دربهای ریموت دار پارکینگ هستند؛ زیرا سنگینی دربهای ریموتی را ندارند و فضای زیادی را نیز اشغال نمی کنند.
 
درب آکاردئونی را با الفاظ دیگری چون درب آکاردیونی یا درب آکاردونی  یا کرکره کشویی  یا گارد جلویی منزل استفاده می شود  درب های آکاردئونی در شکل ها و مدلهای مختلف در بازار موجود هستند و شما می توانید درب آکاردئونی دلخواه خود را از میان انواع مدلهای آن انتخاب کنید.
 
معروف ترین مدل درب آکاردئونی
 
 
متداول ترین و معروفترین مدل درب آکاردئونی، مدل سه گل یا سه لوزی است. در این مدل، حفاظ ها به شکل مجموعه ای از شبکه های لوزی هستند. این مدل درب های آکاردئونی می توانند تا 90 درصد امنیت ساختمان را تامین کنند. اگر بخواهید ضرایب امنیت درب های آکاردئونی را بیشتر کنید، می توانید تعداد حلقه های قفل را بیشتر کنید. هم چنین می توانید از قفل های مخفی شده در بدنه درب، برای قفل کردن درب آکاردئونی خود استفاده کنید.
 
 
درب های آکاردئونی از نظر طرح روی درب با یکدیگر فرق دارند. شکل روی دربهای آکاردئونی یکی از طرح های زیر است:
 
طرح سه گل لوزی
طرح دو گل لوزی
طرح چهار گل
طرح پروانه ای
طرح کلاسیک
 
شرکت اهن سازه با کادری و متحد و منسجم آماده خدمات رسانی به تمام مناطق 22 گانه شهر تهران و همچنین شهرستالن های اطراف و حومه می باشد شما در هر ساعت از شبانه روز می توانید با شماره موبایل  09128047694 تماس بگیررید و اطاعات لازم را از کارشناس پارسا دریافت کنید
 
نرده جمع شو اپارتمان
 
نرده بازشو آپارتمان
 
نرده آهنی آپارتمان
 
نرده کشویی آپارتمان
 
حفاظ اکاردئونی پنجره
 
درب و حفاظ پنجره اکاردئونی
 
خرید حفاظ اکاردئونی
 
حفاظ اکاردئونی جدید
 
حفاظ اکاردئونی قیمت
حفاظ آکاردئونی غرب تهران
 
 
حفاظ اکاردئونی اصفهان
 
حفاظ اکاردئونی ارزان
ساخت حفاظ اکاردئونی در تهران و گیلان
 
نصاب حفاظ اکار دئونی
 
 
نرده حفاظ اکاردئون
قیمت حفاظ اکاردئون کرج
 
 
حفاظ اکاردئون قم
امنیت خانه با دزدگیر
 
امنیت منزل مسکونی با حفاظ
 
 
بهترین نوع حفاظ کدام است
 
حفاظ ضد سرقت و ضد دیلم اکاردئونی
 
ساخت و. تولید حفاظ اکاردئون در تهران
 
 
حفاظ کرکره کشویی منزل
 
محافظ درب آپارتمان
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا