قیمت حفاظ آكاردئونی كرج - درب ضد سرقت آكاردئونی در كرج

(اخبار)

قیمت حفاظ آكاردئونی كرج - درب ضد سرقت آكاردئونی در كرج

نصب انواع حفاظ آكاردئونی و درب آكاردئونی در كرج برای جلوی درب آپارتمان و همچنین حفاظ آكاردئونی پنجره و بالكن و مغازه و پاركینگ كه شركت آهن سازه آماده خدمات رسانی به كل استان البرز و كرج می باشد.

یکی از بهترین وسیله ها برای افزایش امنیت ساختمان شما، نصب درب آکاردئونی است. این حفاظ ، در واقع یک حفاظ فلزی است که مثل ساز آکاردئون ساخته می شود و پشت درب ساختمان شما نصب می شود. حفاظ آکاردئونی کرج از بهترین مدلهای حفاظ درب آپارتمان است که در ساختمانهای مسکونی و تجاری می توان از آن استفاده کرد. درب آکاردئونی کرج امنیت بسیار بالایی دارد و جلوی ورود افراد ناآشنا و سارقان را می گیرد. از نظر قیمت باید گفت که این حفاظ ها در مدلها و اندازه های مختلف قابل سفارش و خرید هستند و قیمت حفاظ آکاردئونی به وزن آهن استفاده شده و مدل درب آکاردئونی بستگی دارد. خرید و نصب درب آکاردئونی بسیار مقرون به صرفه است؛ زیرا از سرقت پول و وسایل ارزشمند شما جلوگیری میکند و امنیت جانی و روانی شما را حفظ می کند.

آیا نگران قیمت درب حفاظ آکاردئونی در کرج هستید؟

بعضی از افراد به دلیل نگرانی بابت قیمت درب آکاردئونی در کرج از خرید آن خودداری می کنند! اما باید بدانید هزینه ای که بابت خرید درب حفاظ آکاردئونی کرج می پردازید، نسبت به مزایای آن خیلی کمتر است. در واقع شما با خرید درب آکاردیونی، هیچ راهی برای ورود به ساختمان باقی نمی گذارید و امنیت ساختمان خود را چند برابر بیشتر می کنید. اگر به آمار دزدی از خانه ها و شرکتها نگاه کنید، می بینید که امنیت پایین ورودی ساختمان، باعث ورود راحت و سریع سارقان شده است. خرید حفاظ درب آپارتمان، نوعی سرمایه گذاری برای مراقبت از اموال شماست. پس بابت هزینه و قیمت درب آکاردئونی نگران نباشید و به جای بهانه آوردن، به فکر خرید درب آکاردئونی مناسب آپارتمان خود باشید.

 
 
قیمت درب آکاردئونی کرج
 
 

قیمت درب آکاردئونی کرج و نحوه محاسبه آن 

 
 عرض در:  نحوه بدست آوردن قیمت درب برای عرض آن از بیرون به بیرون چار چوب گرفته شود و ضرب ارتفاع و قیمت درب گردد
 ارتفاع در: ارتفاع درب هم در قیمت آن تأثیر خواهد گذاشت. هر چه به درب کوتاه‌تری نیاز داشته باشید، قطعاً هزینه کمتری خواهید که از بالای چارچوب تا انتهای چارچوب گرفته شود چون اکاردئونی روی خود درب اصلی نصب می گردد و.
طرح حفاظ در کرج : نوع طرح درب آکاردئونی هم روی قیمت آن مؤثر است. هرچه طرح ساده‌تر باشد و از گل‌های سنگین استفاده نشده باشد، وزن کمتری داشته و ارزان‌تر خواهد بود.
 
 
حفاظ آکاردئونی کرج
 
 
 
درب های حفاظ آکاردئونی ساخته شده در شرکت آهن سازه  از کیفیت  و مرغوب ترین تسمه های با ابعاد 5 در 20 و کلاف دور تشکیل شده از قوطی 40 در 60 میباشد. حفاظ آکاردئونی  در طرح ها و نقش های متفاوت تولید میشود که در ساده‌ترین حالت درب سه گل و دو خم که با نازل ترین قیمت و کیفیت مطلوب برای مشتری موجود میباشد. لازم به ذکر است که طول هر گل 50 سانتی‌متر است.
 
یکی از مزیت های حفاظ آکاردئونی نسبت به درب های ضد سرقت ضریب اطمینان بالای آنها میباشد. عیب درب های ضد سرقت در قسمت قفل آنها میباشد که عملا در برابر سارقان باعث شده است از ضد سرقت بودن تنها اسم آن را به همرا داشته باشند بکشد! همچنین بزرگ‌ترین عیب حفاظ آکاردئونی در قسمت لولای آن می باشد که اغلب سارقان از طریق دیلم انداختن در آن درب اکاردئونی را به صورت برعکس باز میکنند.اما صنایع فلزی آهن سازه برای این نقص بزرگ تدبیری اندیشیده و که از قفل مخفی توکار استفاده می شد کع داخل خود درب اصلی نیز کار شده که امکان دیلم انداختن و ایننکه با سنگ فرز باز شود وجود ندارد  درهای تولیدی این شرکت از این نقص بزرگ مبرا میباشند.
 
 
حفاظ درب کرج
 
 
درب های اکاردئونی ساخته شده در شرکت آهن سازه در مدل های گوناگونی مختلف به سفارش مشتری ساخته میشود که آنها عبارتند از:
به سفارش مشتری این درب های آکاردئونی کرج میتوانند از رنگ کوره ای و دستگیره فانتزی و قفل مخفی برخوردار باشند.
یکی از خصوصیت های رنگ کوره ای برای حفاظ آکاردئونی نسبت به رنگ روغنی دوام بالای رنگ در مقابل ضربه و رطوبت می باشد.
همچنین قفل مخفی در داخل چهارچوب درب کار گذاشته شده که این طراحی باعث شده تا ضریب اطمینان حفاظ آکادئونی بیش از پیش افزایش یافته و غیرقابل نفوذ شوند. رنگ کوره ای به بدین صورت است که پودر پاشیده شده و داخل کوره می رود تا کاملا آن پود به خورد حفاظ برود که در مرغوبیت آن درب تاثیر گذار بوده.
 
حفاظ اکاردئون کرج
 
قیمت درب آکاردئونی کرج
 
حفاظ آکاردئونی مشهد
 
حفاظ آکاردئونی اصفهان
 
حفاظ آکاردئونی راهبد
 
 
حفاظ آکاردعونی پنجره
 
 
انواع درب آکاردئونی
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا