حفاظ آكاردئونی بابلسر - درب محافظ آهنی

(اخبار)

مدل های حفاظ‌ های آكاردئونی از ساز آكاردئون الهام گرفته شده و نام این درب هم برگرفته از نام همین ساز است. این نوع درها را درب كشوئی (كشویی)، درب كركره ای، تاشو و … یا حتی در عموم مردم به عنوان گارد آهنی آپارتمان نیز شناخته شده اند.

حفاظ آکاردئونی بابلسر
 
بهترین خصوصیت حفاظ آکاردئون این بوده که متحرک هستند و روی خود در اصلی جمع می‌شوند. و کم جا بودن اینگونه درب هاست  چون به زیربنای کم آپارتمان‌های مسکونی این موضوع اهمیت ویژه ای دارد علاوه بر این، جمع شدن این درها در زمانی که به آن‌ها نیازی نداریم، آسانی در رفت‌وآمد را به دنبال دارد 
خصوصیت یک درب آکاردئونی خوب 
 
 استحکام و نفوذناپذیری این درها در مقابل نوع ساده آن است.
وزن کمتر به علت شبکه بودن
آسانی باز و بسته شدن
هدر ندادن فضا با توجه به تاشو بودن
قابلیت نصب قفل‌های  که در خود درب اصلی کار شده و با دیلم و سنگ فرز امکان باز شدن ندارن  که به قفل هلی مخفی و یا توکار و روکار و ایمنی بالا
امکان نصب در بازه زمانی کوتاه
 
 
از موارد استفاده این نوع درب‌ها پارکینگ‌هاست. و استفاده آن در فضای بزرگ‌تر نیز وجود دارد که به راحتی باز و بسته می شود و مورد انتخابی خوبی برای درب های پارکینگی نیز می باشد  ممکن است به دلایل مختلف از جمله کم هزینه و یا نبود فضای مناسب برای استفاده از انواع دیگر درهای ورودی از درب آکاردئونی پارکینگ استفاده شود.
 
در این حالت درب آکاردئونی دیگر حفاظی برای در اصلی نیست و خود به عنوان در اصلی نصب می‌شود.
 
درب آکاردئونی پارکینگ معمولا اینگونه  است که دو درب مجزا و در اصطلاح دولنگه ساخته و در محل نصب می‌شود. البته در آکاردئونی یک‌لنگه هم وجود دارد. دو درب در هنگام بسته شدن توسط قفل‌های ایمن به یکدیگر وصل شده و در هنگام باز شدن درب پارکینگ، از قسمت میانی جمع شده و بر روی قاب عمودی در طرفین قرار می‌گیرند.
 
 
استفاده از این در فضای داخلی بدین منظور است که در عین تقسیم‌بندی فضا، موجود  به دلیل شفافیت مانع دید نمی‌شود، ضمن این که باز و بسته کردن و جابه‌جایی آن نیز کار دشواری نیسترب آکاردئونی کارگاهی
معمولاً در کارگاه‌های بزرگ که رفت‌وآمد وسایل نقلیه زیاد است، لزوم یک درب مستحکم که باز و بسته شدن آن نیز ساده باشد، احساس می‌شود. در این حالت استفاده از یک در ورودی آکاردئونی می‌تواند گزینه مناسبی باشد.
 
معمولاً تجهیزات موجود در این کارگاه‌ها دارای ارزش اقتصادی زیادی است و علاوه بر این که معمولاً نگهبان، رفت‌وآمد به کارگاه را کنترل می‌کند، در ورودی نیز موضوع مهمی است که باید توجه ویژه‌ای به آن داشت.
 
از طرفی ممکن است رفت و آمد ماشین‌ها به‌خصوص ماشین‌های بزرگ به کارگاه زیاد باشد و در نتیجه باز و بسته شدن در نیز نباید با دشواری روبرو باشد.
 
 
درب های آکاردئونی از تسمه‌های فلزی که به وسیله پین‎های فلزی به هم وصل شده‌اند تشکیل می‌شود که در قابی فلزی قرار گرفته و می‎تواند به صورت ریلی در محور عرض خود باز و بسته شود. انواع مختلفی از درب آکاردئونی در بازار موجود است که در ادامه به چند نمونه از آن‌ها اشاره می‌کنیم:
 
انتخاب رنگ درب آکاردئونی کاملاً به فضایی که در آن نصب می‌شود بستگی دارد و مطابق سلیقه شما است.
 
رنگ‌‌های مشکی، مشکی مسی، قهوه‌‌ای سوخته، سفید و سفید نقره‌‌ای ازجمله رنگ‌ های پرطرفدار در این زمینه است.
 
که رنگ به صورت کوره ای  می باشد که به حفاظ پودر پاشیده شده و داخل کوره می رود که کاملا رنگ به خوذد حفاظ برود و در مقابل هر گونه شرایط جوی و آب و هوایی پایدار بوده و رنگ آن آسیب نمی بیند و خود مزیتی به شمار »آید شرکت آهن سازه با کادری و منسجم و آموزش دیده آماده خدمات رسانی به کل تهران و تمامی نقاط کشور از جمله حفاظ آکاردئونی بابلسر می باشد.
 
حفاظ اکاردئون بابلسر
 
گارد آهنی بابلسر
 
 
حفاظ کرکره کشویی بابلسر
 
حصار آهنی آپارتمان
 
درب ضد سرقت بابلسر
 
عکس درب کشویی ساده
 
درب کشویی متحرک
 
 
درب کشویی ریلی
 
 
حفاظ آکاردئون ساری
 
 
درب کشویی زیبا
 
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا