طرح نرده دیوار محوطه - حفاظ خانه

(اخبار)

حفاظ بوته ای مانند حفاظ شاخ گوزنی به عنوان یك سپر امنیتی و ضد صعود بر روی دیوار قرار می گیرد، و مانع بزرگی برای هر نوع ورود بی اجازه محسوب می شود. حفاظ بوته ای در عین زیبایی ، یك راه حل ساده و موثر برای افزایش امنیت دیوارمنزل ، شركت ، كارخانه ، باغ و غیره است كه از جنس ضد زنگ ، ضد ضربه و فولاد گالوانیزه ساخته میشود و دارای ساختار قوی و محكمی است كه اتصالات آن براحتی ازهم و یا از دیوار جدا نمیشوند. نصب آنها هم به علت این كه از قبل ساخته شده اند بسیار آسان است.

همانند رنگ‌آمیزی فلزات، رنگ‌آمیزی حفاظ نیز نکاتی دارد که در تعیین کیفیت رنگ‌آمیزی موثر میباشد. قبل از رنگ‌آمیزی، سطح نرده حفاظ باید کاملاً صاف، یکدست و بدونلایه لایه شدن باشد. همچنین سطوح زائد، برجستگی ها و زنگ‌زدگی ها باید زدوده شوند تا رنگ‌آمیزی با کیفیتی انجام شود.
 
 
نرده حفاظ محوطه
 
ح نرده دیوار محوطه
حفاظ بوته ای چه مزیت هایی دارد؟
حفاظ بوته ای در مقایسه با دیگر انواع حفاظ ساختمان، مزیت‌هایی دارد که شامل:
 
تراکم و استحکام زیاد
امنیت بالا
نصب سریع
قیمت مناسب
ظاهر زیبا
می‌باشند.
 
حفاظ بوته ای در چه رنگ هایی ساخته می شود؟
دقیقا همانند همه بخش های دیگر نمای ساختمان، رنگ‌آمیزی حفاظ بوته ای هه بسیار دارای  اهمیت  است.رنگ‌آمیزی حفاظ بوته ای، جدا از زیباسازی نمای ساختمان، از زنگ زدن و  پوسیدگی حفاظ بوته ای جلوگیری نموده و باعث دوام و طول عمر بیشتر آن می‌گردد. این محصول در رنگ‌های متنوع و با توجه به رنگ نما و درب و پنجره های ساختمان، رنگ آمیزی و نصب می‌شوند.
.

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا