قیمت نرده روی دیوار حفاظ شاخ گوزنی - حفاظ ساختمانی

(اخبار)

یكی از اصول و شرط های به وجود آوردن امنیت استفاده و به كار گیری از بروز ترین تكنولوژی برای این امر میباشد ما با استفاده ازبروز ترین تكنولوژی روز دنیا این امكان را برای شما به ارمغان میاوریم كه بتواند از خانه و كاشانه ی خود محافظت كنید پس در طی مقاله با ما همراه باشید.

حفاظ های شاخ گوزنی اغلب با ارتفاع هفتاد سانتی‌متر تا یک متر ساخته می شوند؛ البته هیچ محدودیتی برای ارتفاع این نوع حفاظ وجود ندارد و در هر ارتفاعی که مشتری مایل باشد، ساخته می شوند. این نوع حفاظ ها در شاخه های دو متری تولید می شود و عرضی به درازای پنجاه تا هفتاد سانتی‌متر دارند. تراکم این نوع حفاظ هم بسته به تقاضای مشتری می تواند متفاوت باشد. تراکم به معنای تعداد شاخه های اصلی در طول دو متر است.
 
 
حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار
 
حفاظ روی دیوار بوته ای گوزنی
حفاظ شاخ گوزنی و ابعاد آن
هر چه تراکم بالاتر باشد، کارایی حفاظ بیشتر خواهد بود و امکان عبور از آن به حداقل می رسد. به طور معمول هفت تا سیزده شاخه ی اصلی در هر دو متر وجود دارد. این نکته نیز قابل ذکر است که شاخه های اصلی از شاخه های فرعی بلندتر هستند و در ردیف وسط شاخه های فرعی قرار می گیرند.
 
شاخه های اصلی مستقیما به شاسی جوش می خورند در حالی که شاخه های کوتاه تر فرعی به شاخه های اصلی وصل می شوند. حداقل و حداکثر تراکم موجود برای حفاظ شاخ گوزنی پانزده شاخه ی اصلی در هر دو متر است. در تبلیغات ممکن است با اعدادی همچون تراکم 100 مواجه شوید. جالب است بدانید که برخی فروشندگان برای تبلیغات و جذب مشتری تعداد شاخه های فرعی را هم حساب می کنند که حرکتی کاملا غیر حرفه ایست.
حفاظ شاخ گوزنی و نصب آن
از دیگر مزایا های حفاظ شاخ گوزنی این است که بر روی انواع نما ها از جمله نمای کامپوزیت، آجر، سنگ و فلز قابل پیاده‌سازی است. همین امر موجب شده که این نوع حفاظ در بین معماران و مصرف کنندگان طرفداران زیادی پیدا کند.
 
برخی معماران حرفه ای پیش از ساخت دیوار ها، محل نصب حفاظ روی دیوار را تعبیه می کنند. بدین شکل که صفحات فلزی مخصوصی را با فواصل مشخص از هم، روی دیوار کار می گذارند تا نرده بعدا بر روی آن ها نصب شود. اما در اغلب دیوار ها این محل تعبیه نشده است. در این نوع دیوار ها با مته ی مخصوص سوراخ هایی به عمق 10 تا 20 سانتی‌متر بر روی دیوار به صورت مورب حفر می شود.
 
سپس در این حفره ها میل گرد هایی با قطر حدودا یک سانتی‌متر قرار می گیرند. به تقریب 5 سانتی‌متر از این میل گرد ها بیرون از دیوار واقع می شوند تا بعدا به شاسی وصل شوند. سپس شاسی حفاظ شاخ گوزنی به قسمت بیرونی این میل گرد ها جوش می خورد و در سر جای خود محکم می شود.هزینه نصب حفاظ شاخ گوزنی در گروه تولیدی حفاظ برتر برای استان البرز ، استان گیلان ، استان مازندران ،استان قم و کلیه شهرهای اطراف به اضافه استان کرمان و اهواز با وجود نمایندگی همانت متری 10 هزار تومان است و هیچ تفاوتی از نظر قیمت نصب حفاظ شاخ گوزنی در تهران و این شهر ها وجود ندارد.

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا