حفاظ آكاردئونی شیپور - درب محافظ آهنی

(اخبار)

یكی از مزیت‌های حفاظ آكاردئونی نسبت به درب‌های ضد سرقت ضریب اطمینان بالای آنها است حفاظ آكاردئونی به نوعی حفاظ درب كشویی گفته میشود كه اغلب جهت حفاظت منازل مسكونی مورد استفاد قرار می گیرد.

 
حفاظ اکاردیون یا آکاردئون نوعی از حفاظ بصورت ریلی یا کشویی است که جهت محفاظت از درب ورودی واحدهای آپارتمان مورد استفاده قرار می گیرد. و در مواردی در جاهای دیگر از قبیل مغازه ها، انباری ها و پارکینگ ها  مکان های دیگر نیز بکار گرفته میشود.
 
 
محفاظ آکاردئون که از نام آن پیداست از ساز آکاردئون الهام گرفته شده است و به همان جهت به این اسم نامیده می شود. در واقع وجه شباهت اصلی حفاظ آکاردئون با ساز آکاردئون نوع باز و بسته شدن آن می باشد.
 
 که با کشیدن دیواره متحرک در جهت مخالف دیواره ثابت حفاظ از هم باز می شود. و با هل دادن آن به سمت دیواره متحرک حفاظ جمع می شود تا رفت و آمد برای افراد میسر گردد. بدین جهت است که گاهی این نوع حفاظ به حفاظ کشویی  یا حفاظ ریلی نیز معروف شده و نامیده می شود.
 
 
صنایع فلزی آهن سازه قادر  به تولید قفل هلای بوده که بر روی درهای حفاظ آکاردئون قفل های توکار و روکار را کار گذارد که بدین طریق مقدار زیادی امنیت دستگاه بالا خواهد رفت. 
 
 
در کل  می توان نتیجه گرفت درهای حفاظ آکاردئون را میتوان یک محافظ خوب برای بخش های ورودی نامید که دارای زیبایی و کارآمدی بالایی بوده و فضای بسیار کمی را اشغال می کند.
 
شرکت آهن سازه با کادری و متحد و منسجم آماده خدمات رسانی به همه مشریان عزیز در سراتاسر ایران عزیزمان می باشد و همچنین کل تهر ان و شهر های اطراف را تحت پوشش قرار داد ه و کیفیت را کار های خود را افتخار می‌داند
 
انواع درب های آکاردئونی:
 
حطرح های متنوع حفاظ آکاردئون شرکت آهن سازه :
 
 
 درب آکاردئونی طرح سه گل ساده و دو خم
 
 
 درب آکاردئونی سه گل و چهار خم
 
 
 حفاظ آکاردئونی طرح چهار گل
 
 
 درب آکاردئونی پنج گل و دو جداره
 
 
 درب آکاردئونی طرح نقش دار 
 
 
درب آکاردئونی طرح پیچ (فر)
 
 
 درب آکاردئونی طرح ایتالیایی
 
 
 درب آکاردئونی طرح سلطنتی
 
درب ضد سرقت
 
گارد محافظتی آپارتمان
 
 
حفاظ آکاردئون
 
 
کرکره کشویی ریلی متحرک ساختمان
 
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا