تولید حفاظ آكاردیونی - درب محافظ ساختمان

(اخبار)

درب آكاردئونی مسیری به سمت امنیت پیش می برد. از زمانی كه حفاظ آهنی آكاردئونی بین مردم رایج شد سرقت نیز كم كرده ، در نتیجه می توان به این نتیجه رسید كه حفاظ آكاردئونی یكی از عوامل مهم در افزایش ضرایب امنیت خانه شده است.

 
خصوصیت ای منحصر به فرد حفاظ آکاردئونی نسبت به درب‌های ضد سرقت ضرایب اطمینان بالای آنها است. نقص درب‌های ضد سرقت در قسمت قفل آنها است که عملا در برابر دزدان باعث شده است از ضد سرقت بودن تنها اسم آن را به مراه داشته باشد و همچنین بزرگ‌ترین نقص حفاظ آکاردئونی در قسمت لولای آن است  آهن سازه  که با دیلم باز نمی شود ولی اگه از قفل مخفی نیز استفاده شود چون داخل خود درب استفاده می شود امکان دیلم انداختن و اینکه با سنگ فرز باز شود امکان ندارد که اغلب سارقان از طریق دیلم انداختن در آن درب اکاردئونی را به صورت برعکس باز می‌کنند. اما صنایع فلزی آهن سازه برای این نقص بزرگ تدبیری اندیشیده و درهای تولیدی این شرکت از این نقص بزرگ مبرا است.
 
 لولاهای سه پارچه برای حفاظ آکاردئونی هستند که این لولاها همان طور که از اسم آنها پیداست از سه تکه تشکیل شده‌اند و یک پین در داخل آنها وجود دارد که باعث شده دیلم بر آنها کارساز نباشد.
 
نقص دیگر حفاظ آکاردئونی ضد سرقت، قسمت جای قفل آویز روی در آنها است. اگر افراد یکی از بهترین حفاظ‌های آکاردئونی را خریداری کرده باشند اما قفلی با ضرایب اطمینان پایین بروی آن قرار داده شده باشد، باید به این نکته توجه شود که قفل یکی از نکات مهم برای درب ورودی آپارتمان است. قفل مخفی یکی از آپشن‌های حفاظ آکاردئونی محسوب شده بطوری که قفل‌های مخفی در داخل چهار چوب درب آکاردئونی کار شده و این یک مزیت  مهم و کاربردی بوده که باعث می‌شود تمام راه‌های دسترسی به قفل محدود شده و حتی با سنگ فرز هم نتوان قفل را برش داد. قفل‌های کار شده بروی درب با کلید بوده یعنی نوعی از کلید که حتی اکثر کلید سازی‌های سطح شهر و بازار نمی‌توانند از روی آن کپی کنند.
 رنگ حفاظ به صورت کوره ای می باشد که خود امر مهمی در انتخاب حفاظ می شود و همچنین در جاهای که برف و باران باشد امکان زنگ زدگی وجود ندارد 
نوع پرچ‌ها درست است که از جنس فولاد هستند اما ظرفیتی دارند. معمولا دزدان با خود دیلم و قلم می‌برند، اما ممکن است کسی فرصت آن را داشته باشد که با بردن دریل به باز کردن حفاظ آکاردئون بپردازد. برای این کار تنها کافیست تا حفاظ را بصورت پرچ مخفی خرید. در این نوع طرح یک تسمه اضافه بروی تسمه‌های عمودی حفاظ آکاردئونی کار شده که باعث استحکام و مخفی شدن پرچ حفاظ می‌شود.
 
تولید حفاظ در شرق و غرب تهران
 
 
حفاظ آکاردئونی ارزان
 
 
ساخت و تولید حفاظ آکاردئونی

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا