امنیت منزل مسكونی با حفاظ - نرده درب ورودی

(اخبار)

گروه صنعتی آهن سازه آمادگی خود را جهت ساخت انواع در آكاردئونی و نیز فروش و نصب انواع درب آكاردئونی (در كشویی) جهت نصب بر روی درب منازل، شركت ها، مغازه ها و ..... با رنگهای مختلف و استاتیك و كوره ای و بكارگیری بهترین تكنولوژی روز دنیا و محصولات اعلام می كند.

 
تنوع طرح ها ی حفاظ آکاردئونی
با توجه  گستردگی سلیقه های مختلف، آهن سازه انواع  درب آکاردئوني را در طرح ها  و تنوع هایی مختلفی ارائه می دهد تا جنبه های زیباشناسی و هارمونی رنگ علاوه بر افزایش امنیت خانه تامین شود. از این رو است که ادعا می کنیم تیم صنایع فلزی آهن سازه فقط یک تیم معمولی نیست بلکه تمامی موارد امنیتی را در کنار عناصر و المان های مختلف  دیگر در نظر می گیرد و برای این امر افتخار می کند.
 
برای خرید درب و حفاظ فرفورژه آکاردئونی به فاکتورهای مهمی توجه می کنید این عناصر موثر در خرید درب کشویی آکاردئونی شامل قیمت، طرح و امنیت است. شما می توانید دربی محکم و با کیفیت و در عین حال با قیمت مناسب را از آهن سازه خواستار باشید. برای اطلاع از قیمت این محصول کافی است تماس حاصل بفرمائید و لیست قیمت را در سایت مشاهده نمائید.
 رنگ حفاظ ها می تواند به صورت کوره ای باشد  که پودر به حفاظ زده شده و داخل کوره می رود که کاملا به خورد حفاظ برود و این همان مزیت شرکت  ما با سایر شرکت ها می باشد و در داخل خود درب آکاردئون از قفل مخفی استفاده می شود که با دیلم و سنگ فرز باز نمی شود و امنیت درب را چند برابر کرده 
صنایع فلزی آهن سازه ارائه کننده انواع حفاظ ساختمان
انواع حفاظ ساختمان مانند حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ سرنیزه، نرده بوته ای ، حفاظ لیلیوم، نرده نیزار و درب آکاردئونی توسط آهنسازان تولید و نصب می شود پس می توانید هر یک از محصولات مورد نظرتان را انتخاب کنید و باقی کارها را به ما بسپارید.
 
 
حفاظ کشویی آکاردئونی
 
 
 
امنیت خانه ویلایی با گارد محافظ آهنی
 
 
 
 
 
امنیت خانه با دزدگیر

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا