درب آكاردئونی اصفهان - حفاظ پشت در خانه

(اخبار)

نصب انواع حفاظ آكاردئونی برای جلوی درب آپارتمان و همچنین حفاظ آكاردئونی پنجره و بالكن و مغازه و پاركینگ شركت آهن سازه با افتخار انجام می دهد و آماده خدمات رسانی به تمام نقاط كشور نیز می باشد.

 
می توان گفت یکی از راه های ورود افراد متجاوز به خانه شما یا نقاط ضعف، درب ورودی خانه شما است.
تدبیری که می توان اندیشید  برای مانع از ورود سارقان به خانه شما که از چند روز قبل نشان کرده اند به این صورت است که اغلب در ساعات ظهر یا غروب نفر از طریق درب ورودی خیابان ویا پریدن یک نفر از روی دیوار به داخل حیاط و باز  کردن درب ورودی به اپارتمان شماست، سپس یک نفر از آنها بیرون خانه شما در ماشین مانده و دونفر بعدی به پشت درب ورودی خانه شما آمده. یکی از آنها که متخصص باز کردن درب های ضد سرقت است مشغول ضربه زدن به اطراف قفل درب خانه شده و نفر بعدی به نیم طبقه بالا رفته تا اگر همسایه بالایی متوجه صدا شده بتوانند فرار کنند. جالب است بدانید که درب های ضد سرقت در کمتر از 1 دقیقه باز خواهند شد !.
 
اما اگر از حفاظ آکاردئونی با ضرایب اطمینان پایین استفاده کنید آنها با دیلم انداختن سعی بر باز کردن درب از طریق لولا می شوند اما اگر از درب های اکاردئونی با ضرایب اطمینان بالا استفاده کنید مطمعن باشید که آنها حتی به فکر باز کردن درب خانه شما نمی افتند. چون این کار بسیار وقت گیر است،  و اگر از قفل مخفی در داخل خود دربنیز استفاده شود  به راحتی با دیلم و باز نمی شود و چون در خود درب کار شده ضرایب ایمنی درب را چند برابر خواهد کرد کافیست آسانسور حرکت کند آنها باید فرار کنند.
این را بدانیدکه اگر دزد بسیار حرفه ای و کار بلد هم باشد در زمان انجام کار بیشترین استرس بر او وارد میشود.
هیچ وقت با سارق در حال دزدی درگیر نشوید!
فقط یک صدا کوچک از طرف شما کافیست تا او فرار کند، چون حجم زیاد استرس بر او باعث شده که برای فرار دست به هر کاری بزند!
 
شرکت آهن سازه با کادری و متحد و منسجم آماده خدمات رسانی به همه هموطنان عزیز می باشد و تمام نقاط تهران را تحت پوشش نیز قرار داده  و این امر را افتخار خود می داند و کیفیت را سرلوحه کار خود قرار داده است.
 
 
درب آکاردئون اصفهان
 
 
 
 
 
حصار آهنی آپارتمان
 
 
عکس در ب آکاردئونی
 
 

Ahansazee


ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
Call Now Buttonسفارش محصولات 🥇 09127800603