درب آكاردئونی شیراز - حفاظ درب منزل

(اخبار)

گر چه خانه‌های مسكونی و آپارتمان ها یكی از بازارهای عمده درب آكاردئونی هستند، اما استفاده از درب و حفاظ آكاردئونی فقط به در خانه‌ها محدود نمی‎شود. و در تمام بخش های كه فكر می كنید نیاز به حفاظ باشد مورد استفاده قراذر می گیرد.

 
درب های حفاظ آکاردئونی ساخته شده در شرکت آهن سازه با استفاده از کارشناسان ماهر در این زمینه با کیفیت ترین تسمه های تهران با ابعاد 5 در 20 و کلاف دور تشکیل شده از قوطی 40 در 60 میباشد.
حفاظ آکاردئونی  در طرح ها و نقش های متفاوت تولید میشود که در ساده‌ترین حالت درب سه گل و دو خم که با نازل ترین قیمت و کیفیت مطلوب برای مشتری موجود میباشد.
لازم به ذکر است که طول هر گل 50 سانتی‌متر است.
 
 
یکی از خصوصیت های حفاظ آکاردئونی نسبت به درب های ضد سرقت ضرایب امنیتی بالای آنها میباشد.
 
یکی از  عیب های درب های ضد سرقت در قسمت قفل آنها میباشد که عملا در برابر سارقان باعث شده است از ضد سرقت بودن تنها اسم آن را به همرا دارد بکشد!
و همچنین بزرگ‌ترین نقص حفاظ آکاردئونی در قسمت لولای آن می باشد که اغلب سارقان از طریق دیلم انداختن در آن درب اکاردئونی را به صورت برعکس باز میکنند.اما صنایع فلزی آهن سازه برای این نقص بزرگ فکری کرده اند و درهای تولیدی این شرکت از این نقص بزرگ مبرا میباشند.
درب های اکاردئونی ساخته شده درشرکت آهن سازه در طرحهای  و مدل های متنوعی مختلف به سفارش مشتری ساخته میشود ی:
 
حفاظ اکاردئونی شیراز
 
 
 
حصار آهنی اپارتمان
 
 
حفاظ و کرکره کشویی آکاردئونی
 
 
رنگ حفاظ 
به سفارش مشتری این درب های آکاردئونی میتوانند از رنگ کوره ای  باشد که  رنگ به خود حفاظ پاشیده شد ه و داخل مکوره می رود که رنگ پاشیده شده کاملا به خورد حفاظ برود و اینکه به همبن دلیل به ان رنک کوره ای نیز گفته می شود و دستگیره فانتزی و قفل مخفی برخوردار باشند.
یکی از خصوصیت های رنگ کوره ای برای حفاظ آکاردئونی نسبت به رنگ روغنی دوام بالای رنگ در مقابل ضربه و رطوبت می باشد.
همچنین قفل مخفی در داخل چهارچوب  کار گذاشته می شود که با دیلم و دستگاه ضدبرش قابل باز شدن نمی باشد درب کار گذاشته شده که این طراحی باعث شده تا ضرایب اطمینان حفاظ آکادئونی بیش از پیش افزایش یافته و غیرقابل نفوذ شوند.

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا