درب آكاردئونی انزلی - حفاظ پشت دری

(اخبار)

مهم‌ترین مزیت این درها این است كه متحرك. ریلی بودن آن ها بوده و روی خود در اصلی جمع می‌شوند. با توجه به زیربنای كم آپارتمان‌های مسكونی این موضوع اهمیت زیادی دارد.

 
درب های آکاردئونی از تسمه‌های فلزی که به وسیله پین نمی های فلزی به هم وصل شده‌اند تشکیل می‌شود که در محفظه فلزی قرار گرفته تواند به صورت ریلی در محور عرض خود باز و بسته شود.
 
معمولاً در کارگاه‌های بزرگ که رفت‌وآمد وسایل نقلیه زیاد است، می تواند یک درب مستحکم  و مقاوم که باز و بسته شدن آن نیز ساده باشد، احساس می‌شود. در این حالت استفاده از یک در ورودی آکاردئونی می‌تواند گزینه مناسبی باشد.
 
معمولاً تجهیزات مورد استفاده در کارگاه های تولید حفاظ  موجود در این کارگاه‌ها دارای ارزش اقتصادی زیادی است و علاوه بر این که معمولاً نگهبان، رفت‌وآمد به کارگاه را کنترل می‌کند، در ورودی نیز موضوع مهمی است که باید توجه ویژه‌ای به آن داشت.
 
از طرفی ممکن است رفت و آمد ماشین‌ها به‌خصوص ماشین‌های بزرگ به کارگاه زیاد باشد و در نتیجه باز و بسته شدن در نیز نباید با دشواری روبرو باشد.
 
گهگاه مغازه‌داران و فروشگاه به دلایل مختلف از این نوع در برای محفاظت از سرمایه  شرکت آهن سازه خود استفاده می‌کنند. نداشتن صدای گوش‌خراش همچون کرکره‌های متداول مغازه‌ای، امنیت بالا و آسانی باز و بسته شدن ازجمله دلایلی است که موجب برتری درب آکاردئونی فروشگاهی به سایر اشکال می‌شود.
مزایای درب های آکار دئونی 
وزن کمتر به علت شبکه شبکه  که حدود هفتاد کیلو مبی باشد 
آسانی باز و بسته شدن
هدر ندادن فضا با توجه به تاشو بودن
قابلیت نصب قفل‌های توکار و روکار و ایمنی بالا
امکان نصب در زمان کم و زمانی کوتاه
 
حفاظ آکاردئونی انزلی
 
گارد محافظتی
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا