بهترین نرده سر دیوار - حفاظ خانه ویلایی

(اخبار)

شاید این سوال تا كنون ذهن شكا را هم در گیر كرده باشد كه بهترین روش و موثر ترین روش برای برقراری امنیت چیست استفاده ارز دوربین مدار بسته ایجاد دیوار های مرتفع استفاده از در آكاردئونی و ... اما ما با اطمینان خاطر به شما میگویم كه بهترین روش برای برقراری امنیت استفاده از انواع حفاظ های روی دیوار میباشد.

در تولید و ساخت نرده لیلیوم از میلگرد نوردی سایز ۱۰ میلیمتر استفاده میگردد که سایز مناسبی برای این نوع حفاظ میباشد. شاید در ابتدا بنظر برسد که این سایز ضعیف است و شاید بتوان آنرا خم نمود یا برید که این درست نیست زیرا شاخه های درهم پیچیده با تعدادزیاد به یکدیگر جوش خورده اند. با توجه به عرض حدودا ۵۰ سانتی حفاظ امکان ایستادن روی دیوار و بریدن یا خم کردن حفاظ ها عملا امکان ندارد. خم کردن یا بریدن شاخه های درهم پیچیده احتیاج به یک محیط خلوت بدون عبور و مرور و زمان زیاد احتیاج دارد که همراه با تولید صدا نیز میباشد و عملا کار بسیار سخت و زمان گیری میباشد. به همین علت سارقان حتما ازعبور از روی دیوار هایی که نرده نیزار بر روی آن نصب شده خودداری کرده و صرف نظر میکنند و معمولا سراغ دیوارهای بدون محافظ میروند.
 
 
 
نرده محافظ دیوار حفاظ لیلیوم
 
نرده روی دیوار
 
چرا برای حفاظ لیلیوم باید از جوش co2 استفاده گردد؟
در جوشکاری معمولی با الکترود روکش دار بعد از جوشکاری به دو دلیل باید گل جوش از محل جوشکاری زدوده  و تمیز شود.
 
وجود گل جوش باعث جلوگیری از دیده شدن جوش اصلی میشود و احتمال وجود جوش کرمو وجود دارد لذا حتما باید گل جوش زدوده شود تا از استحکام جوش اطمینان حاصل نمود.
باقی ماندن گل جوش روی محل جوش باعث میشود که رنگ بصورت کامل به سطح کار نچسبد.به همین دلیل به مرور زمان با انبساط و انقباض بوجود آمده در اثر سرما و گرما گل جوش کنده شده و حفاظ از همانجا زنگ زده و باعث پوسیدگی میگردد.
حفاظ لیلیوم از شاخه های زیادی تولید میشود و تعداد خال جوش ها بسیار زیاد میباشد.تمیز کردن گل جوش با تعداد زیاد در زوایا کار بسیار سختی میباشد و جوشکارها در جوشکاری حفاظ تقریبا هیچ وقت گل جوش را تمیز نمیکنند و این موضوع باعث میشود جوش های کرمو و ضعیف از دید پنهان بمانند و رنگ هم بخوبی روی کار نمیچسبد.
 
به دلایل فوق ما در شرکت آهن سازه از جوشکاری با روش تحت گاز co2 استفاده مینماییم.در جوشکاری تحت گاز عملا گل جوش وجود ندارد و جوشکاری بسیار تمیز و محکم میباشد.
 
علاوه بر روش جوشکاری دوطرفه بودن جوشه نیزدر استحکام حفاظ بسیار مهم میباشد که این مورد هم در شرکت آهن سازه  بصورت دوطرفه اجرا میگردد.
 
جوش الکترود ترد می‌باشد و همچنین به دلیل اینکه به صورت خال جوش اعمال می‌شود بر اثر تکان‌های شدید به‌راحتی می‌شکند و به دلیل داشتن گل جوش باعث مشکلاتی در زمان رنگ آمیزی می‌شود؛ اما جوش نرم هست و قابلیت اجرای دوطرفه را دارا می باشد و همچنین به دلیل نداشتن گل جوش از مناسب ترین روش جوش برای تولید حاظ می باشد که مشکلات بعد از رنگ آمیزی را مرتفع می سازد.
.

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا