قیمت نرده سر دیوار - نرده حفاظ ورودی حیاط

(اخبار)

از گذشته تاكنون وجود امنیت و برقراری آن حرف اول را مبزند ما در ادامه ی مطلب به توضیح برخی از راه كار های آن میپردازیم.

 
حفاظ شاخ گوزنی و مراحل ساخت آن:
به طور خلاصه مراحل ساخت حفاظ شاخ گوزنی(حفاظ ساختمان)به ترتب ذیل می باشد: در ابتدا میلگرد های مورد نیاز که قطری بین 8 تا 10 میلی‌متر دارند خریداری می شوند و سپس در زوایای گوناگون به صورت نوک تیز برش داده می شوند.
 
نرده روی دیوار سنگی
 
عکس نرده سر دیوار
 
 
(برای این کار از گیوتین مخصوص استفاده می شود تا میله ها کاملا نوک تیز برش بخورند.) سپس میله ها به وسیله ی دستگاه پرس زاویه دار و خمیده می گردد.
 
سپس میله های فرم گرفته تحویل جوشکار داده می شوند تا متناسب با سفارش مشتری (میزان تراکم و ارتفاع حفاظ ها) میله ها به هم جوش داده شوند. پس از مرحله ی جوش کاری نوبت به مرحله رنگ آمیزی می رسد.
 
در این مرحله رنگ پودری مورد نظر روی میله ها پاشیده می شود و سپس حفاظ ها داخل کوره می روند و پخته می شوند. البته یک روش دیگر وجود دارد که در آن میله ها به وسیله ی رنگ مایع رنگ می شوند و دیگر به پخت در کوره نیازی نیست.و باید گفه شود که رنگ کوره ایی مقاوت و استحکام بیشتری به حفاظ میدهد  (در ادامه این دو روش را مقایسه خواهیم کرد.) در این جا مراحل تولید به اتمام می رسد و حفاظ ها داخل انبار قرار می گیرند تا بعدا به محل نصب منتقل شوند.
امنیت بیشرین و با اهمیت ترین سخن را در دنیای امروزه میزند که از اهمنیت ویژه ای برخوردار میباشد ما در شرکت آهن سازه سعی بر تولیو ساخت بهترین حفاظ برای بالا بردن امنیت در خانه و مراکز تجاری و ... داریم 
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا