درب آكاردئونی رشت و انزلی - حفاظ گیلان

(اخبار)

فروش درب آكاردئونی با دستگیره فلزی شده تنها در صنایع فلزی آهن سازه انجام شده و این ویژگی انحصاری برای انواع درب های آكاردئونی آهنی انجام می شود. زیبایی و دوام بالای دستگیره فلزی شده بر كیفیت نهایی محصول بالا می رود.

 
 
درب آکاردئونی رشت و انزلی
 
با افزایش آپارتمان ها و سکونت تعداد زیادی از خانواده ها در آپارتمان ،مسائلی زیادی در آپارتمان بوجود آمده است که اهمیت زیادی برای ساکنین دارد. یکی از این موارد توجه کردن به ورودی آپارتمان یعنی درب ورودی واحد است.انتخاب درب ورودی از لحاظ امنیت و ایمنی بسیار مهم است.
موارد انتخاب درب آکاردئونی 
 
 عایق بودن درب از لحاظ صوتی و حرارتی
 
 داشتن وزن و شکل  درب که حدود هفتاد کیلو می باشد 
 
 استحکام  و مقاومت بالای درب 
 
با آب و هوای و شرایط جوی منطقه شما مناسب باشد.
 
 امنیت و ایمنی  بالایی داشته باشد.ضد سرقت باشد
 
 عایق صوتی و حرارتی درب ورودی- 
 
 
 بالا بودن وزن درب اهمیت زیادی نداشته باشد.اما وزن و شکل مناسب درب در درجه امنیت آن تاثیرگذار است. در کنار دقت کردن به وزن درب باید به مسناسب بودن درب با معماری ساختمان نیز توجه کنید.
 
امروزه دیگر ضدسرقت بودن درب ورودی آپارتمان در اولویت خرید قرار دارد.با انتخاب حفاظ ضدسرقت شما هم امنیت آپارتمان را تامین کرده اید و هم بعلت ساختار درب ضد سرقت موارد گفته شده مانند عایق صوتی و حرارتی بودن را هم پوشش میدهد.
 
 
عکس درب کشویی ریلی متحرک
 
 
حفاظ ریلی آپارتمان
 
 
در نهایت توصیه  آخر ما به شما ما استفاده از حفاظ آهن سازه است که یک محصول نوین برای افزایش امنیت درب ورودی آپارتمان است. برای سفارش این محصول با ما تماس  بگیرید  آهن سازه که با کادری متحد و منسجم آماده خدمات رسانی به شما هموطنان گرامی می باشد 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا