حفاظ درب ضد سرقت - نرده آهنی در منزل

(اخبار)

درب های آكاردئونی از تسمه‌های فلزی كه به وسیله پین‎های فلزی به هم وصل شده‌اند تشكیل می‌شود كه در قابی فلزی قرار گرفته و می‎تواند به صورت ریلی در محور عرض خود باز و بسته شود.

معمولا درب آکاردئونی تسمه های فلزی بوده که توسط پیم های فلزی به همدیگر متصل شده و در محفظه فلزی قرار میگیرد که بصورت ریلی در محور عرض درب حرکت میکند از این رو کمترین فضا را در راه پله ها اشغال کرده و مزاحمت. درب آکاردئونی های مختلفی در بازار عرضه شده است که نامهای  تجاری مختلفی نیز به خود اختصاص داده اند اما معمول ترین  آن ها مدل از آنها موسوم به مدل سه گل یا سه لوزی میباشد که 90 درصد امنیت مورد نظر را برقرار مینماید لذا جهت افزایش امنیت میتوان از قفل های مخفی که در بدنه درب طراحی میگردد و همینطور تعداد حلقه های قفل بیشتر استفاده نمود.
 
درب های ضد سرقت آکاردئونی حافظ امنیت خانه 
درب آکاردئونی همان طور که از اسمش پیدا است برگرفته از ساز آکاردئون می باشد و طراحی و ساخت آن الهام گرفته از این ساز می باشد. البته نام های دیگری چون درب کشوئی، درب کرکره ای و...  گارد جلویی آپارتمان نیز به این نوع از درب به شکل عامیانه گفته می شود. هدف اصلی از ساخت و طراحی درب های آکاردئونی استفاده نمودن بهینه از فضا، حفظ امنیت می باشد. درب های آکاردئونی با توجه به این که تاشو می باشند پس از جمع شدن جای کمی را گرفته و به این ترتیب فضای بسیار کمی را اشغال می نمایند که سبب بهینه‌سازی فضای  و همچنین شرکت آهن سازه این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده که رنگ درب را براساس درب منزل خود انتخاب نمایند و همچنینن این نگ ها نیز کوره ای می باشد که پودر به آنه زده شده و داخل کوره می رود که کهملا به خورد حفاظ میرود و از لحاظ کیفیت بسیار عالی می باشد خواهد شد.
 
درب های آکاردئونی به راحتی با دست جابجا شده و علت آن نیز شبکه ای لوزی  بودن آن است. این درب ها در ابعاد برابر با درب فلزی وزن کمتری را دارا هستند و می توان آن ها را جایگزین درب های ریموت دار پارکینگ کرد که علاوه بر وزن زیاد و سنگینی فضای زیادی را اشغال می کند حتی می توان ریموت را روی این درب ها متصل نمود و مسئله باز و بسته شدن دستی را بدین روش از بین برد.
 
درب ضد سرقت یا حفاظ
 
 
 
حفاظ ضد سرقت آپارتمان
 
 
حفاظ إکاردئون
 
 
درب های آکاردئونی از یک چهارچوب از جنس آهن به شکل پروفیل تشکیل یافته اند که درون آن پروفیل های عمودی، افقی و مورب پر شده است. یک ریل فلزی در بالای درب نصب گردیده است و  بخش چرخ دار که وزن درب را تحمل می نماید در آن قرار گرفته است. در بخش پایینی در نیز ریلی به عنوان بخش راهنمای حرکت در نصب می گردد که میله راهنمای متصل به در داخل آن قرار گرفته است.

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا