نرده در دیوار - حفاظ خانه ویلایی

(اخبار)

امروزه امنیت در دنیا حر اول را میزند ما در شركت آهن سعی بر این داشتیم با استاندار های ساخت نرده در دیوار به تولید انواع حفاظ های روی دیوار كنیم كه امنیت خانه و كاشانه ی شما را تا حد بسیار زیادی افزایش میدهد.

حفاظ لیلیوم یک نرده حفاظتی از سری نسل جدید حفاظ روی دیوار میباشد. این نوع نرده با الهام گیری از شاخه های گل لیلیوم طراحی و ساخته شده. این حفاظ بر روی دیوار های اطراف ساختمان یا به بیانی ساده‌تر در دیوار کشی های اطراف ساختمان نصب میگردد تا از ورود سارقان به داخل محوطه جلوگیری نماید. در طراحی نرده لیلیوم شاخ های تیز زیادی در حدود دویست شاخه تیز و برنده در هر متر در نظر گرفته شده تا برای سارقان عبور از آن در شرایط معمول بسیار سخت و تقریبا غیرممکن باشد. بطوری که در صورت سماجت برای عبور با صدمات جدی مواجه میشوند. این نرده زیبا علاوه بر تامین امنیت و ضریب حفاظتی بالا از زیبایی ظاهری بسیار بالایی برخوردار است و برای دیوار ساختمان با کاربری های مختلف مناسب میباشد.
 
طرح نرده دیوار باغ
 
طرح نرده دیوار باغ
 
 
حفاظ لیلیوم چه اندازه هایی در شرکت آهن سازه تولید میگردد  می گردد؟
نرده های لیلیوم ، از نظر ارتفاع در اندازه های  ۵۰ الی ۱۲۰ سانت تهیه و ساخته میشوند.ولی با توجه به تجارب نصب در حفاظ اندازه مناسب نباید از ۸۰ سانتیمتر کمتر باشد و ایده آل ترین اندازه برای نرده لیلیوم ارتفاع ۱۲۰ سانتیمتر میباشد.
عرض این نوع نرده نباید کمتر از ۵۰ سانتیمتر باشد. اگر عرض حفاظ ۵۰ سانتیمتر  یا بیشتر باشد از ضریب حفاظتی بالاتری برخوردار خواهد بود.عرض دیوار های پیرامونی معمولا بین ۳۵ تا ۴۰ سانتیمتر میباشد.وقتی عرض حفاظ از عرض دیوار بیشتر باشد دیگر بر روی دیوار جایی برای گرفتن دست یا گذاشتن پا نمیماند. و سارقان با دیدن این نوع حفاظ در بیشتر موارد از سرقت صرف نظر میکنند. 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا