نرده فنس دزدگیر دیواری - حفاظ ساختمان

(اخبار)

امروزه در عصر جدید با توجه به اهمیت دار بودن سیستم ایمنی در خانه ها و منازل شخصی و غیره ...امنیت حرف اول را میزند ما در ادامه مطلب به تشریح نرده دزد گیر دیوار میپردازیم.

رطوبت بالا شرایط پوسته شدن و پوسیده و تحلیل رفتن رنگ را فراهم می آورد و برای جلوگیری از پوسیدگی میله های حفاظ لازم است رنگ مجدد تجدید شود.از مناطقی که رطوبت و شرایط خاص برای رنگ حفاظ شاخ گوزنی دارند میتوان به استان گیلان شهر های :رشت ،بندر انزلی ،لاهیجان ،آستارا،تالش،رودسر،فومن ،رضوانشهر،لوشان ،اسالم ،ماسوله و تنکابن و در استان مازندران به شهرهای :ساری ،بابل ،آمل ،بهشهر ،چالوس ،نکا،بابلسر،نوشهر ،فریدون کنار ،رامسر ،جویبار ،محمود آباد، امیر کلا،نور ،عباس آباد،کلاردشت،شیرود ،چمستان،سلمان شهر،کیا کلا،گلو گاه،کیاسر و منطقه رویان اشاره نمود.
 
نرده بالای دیوار
 
این دو استان به دلیل شرایط آب و هوایی خاص منحصر به فرد خود حتما باید از رنگ های کوره ای و درجه یک با توجه به شرایط محیطی استفاده شود. به عنوان مثال در بوشهر، هم شرایط آب و هوایی خاصی وجود دارد که یعنی هم شرجی و هم گرم است ، اگر در این منطقه از همان پودری که در شمال ایران مانند چالوس استفاده شود بدون هیچ تردیدی این نوع رنگ در حفاظ شاخ گوزنی بیش تر از یک ماه دوام نیاورده و دچار زنگ زدگی شدید میشود.
 
بنابراین استفاده درست از نوع رنگ و داشتن اطلاعات کافی در مورد شهر مورد نظر در رنگ آمیزی حفاظ بسیار مهم است.چرا این رنگ و خرابی زیاد دیده نمیشود جواب اسان است ارتفاع بالای دیوار ها و پهنای دیوار سبب میشود که محل زنگ زدگی به راحتی دیده نشود و به یکباره بعد از یک بارش باران رنگ حفاظ بر اثر جاری شدن زنگ آبه تغییر کند.
 
نرده برای دیوار باغ
 
تنها نکته ی مهم این است که پیش از رنگ آمیزی دوباره تمامی سطوح میله های حفاظ سمباده کاری شوند تا از به وجود آمدن سطوح نا هموار که ظاهر حفاظ را خدشه دار می کنند، جلوگیری شود. همین رنگ آمیزی مجدد می تواند طول عمر مفید حفاظ را به شکل قابل توجهی بالا ببرد. البته رنگ آمیزی به شیوه ی کوره ای هم امکان‌پذیر است. در این شیوه که در ادامه به توضیح آن خواهیم پرداخت، طول عمر رنگ بسیار بیشتر بوده و کیفیت آن نیز بهتر است.
 
 شرکت آهن سازه با در نظر داشتن استاندارد خاص خود و به کار گیری دانش خود به تولید انواع حفاظ نرده روی دیوار مینماید.
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا