درب آكاردئونی بندر عباس - حفاظ درب منزل

(اخبار)

درب آكاردئونی به نوعی حفاظ امنیتی از جنس آهن است كه ضرایب امنیتی بالایی دارد. حفاظ درب آپارتمان آكاردئونی بر روی درب ورودی نصب شده و به عنوان درب ضد سرقت استفاده می شود.

 
شرکت آهن سازه بزگ ترین تولید کننده  و سازننده انواع درب آکاردئونی در ایران است  که در بازار آهن تهران فعالیت دار د که فروش حفاظ آکاردئونی در سراسر کشور را بر عهده دارد. صنایع فلزی آهن با استفاده از تجربه های عملی کارکنان و کارشناسان متخصص، تا کنون پروژه های بسیاری را با موفقیت به پایان رسانده است. استفاده از تکنولوژی روز دنیا و همکاری افراد متخصص، ضریب امنیت سازه های این کارخانه صنعتی را در مقایسه با موارد موجود در بازار بسیار بالاتر برده است. صنایع فلزی کاوه یک کارخانه بزرگ با امکانات پیشرفته در جنوب غرب تهران است که توان تولید حفاظ اکاردیونی در تعداد بالا را دارد.
 حفاظ آکاردیونی از انواع تا شونده است که خصوصیت جمع شدن  بسار و بالا و فوق‌العاده ای را دارد. درب آکاردئونی روی خود درب اصلی جمع می شود در نصب شده و فضای اضافی اشغال نمی کند. و رنگ آهن پودری می باشد که به حفاظ آکاردئون پاشیده شده و داخل کوره می رود که پودر کاملا به خورد حفاظ برود که به آن رنگ کوره ای گفته می شود  وهمچنین از بلبرینگ ژاپنی استفاده شده که به راتی با یک انگشت باز و بسته می شود و از تسمه 5*20 استفاده می شود  در صورت عدم نیاز به بستن کامل حفاظ آکاردئونی، می توان درب را تا انتها بر روی ضلع عمودی چهارچوب جمع کرد. به این ترتیب می توان حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی را مناسب ترین درب ضد سرقت برای راه پله های کوچک و باریک دانست. درب های آکاردئونی با طرح ها و اندازه های متفاوت در مرکز کارگاهی شرکت آهن سازه ساخته شده و رنگ آمیزی می شود. درب کامل شده توسط افراد کاربلد و حرفه ای در زمان بسیار کوتاهی در محل مورد نظر نصب می شود.
 
 البته نام های دیگری چون درب کشوئی، درب کرکره ای و...  یا گارد جلویی منزل  و یا حفاظ ضد سرقت آپارتمان نیز به این نوع از درب به شکل عامیانه گفته می شود. هدف اصلی از ساخت و طراحی درب های آکاردئونی استفاده نمودن بهینه از فضا، حفظ امنیت می باشد. درب های آکاردئونی با توجه به این که تاشو می باشند پس از جمع شدن جای کمی را گرفته و به این ترتیب فضای بسیار کمی را اشغال می نمایند که سبب بهینه‌سازی فضای خواهد شد.
 
قفل کتابی
 
قفل مخفی حفاظ آکاردئونی
 
 
درب های آکاردئونی به راحتی با دست جابجا شده و علت آن نیز شبکه ای بودن آن است. این اجناس در ابعاد برابر با درب فلزی وزن کمتری را دارا هستند و می توان آن ها را جایگزین درب های ریموت دار پارکینگ کرد که علاوه بر وزن زیاد و سنگینی فضای زیادی را اشغال می کند حتی می توان ریموت را روی این درب ها متصل نمود و مسئله باز و بسته شدن دستی را بدین طریق از بین برد.
 
حفاظ آکاردئونی اصفهان
 
 
 
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا