درب های كشویی داخل منزل - حفاظ درب ضد سرقت

(اخبار)

مدل های آماده شده حفاظ‌ های آكاردئونی از ساز آكاردئون بر گرفته شده و نام این درب هم برگرفته از نام همین ساز است. این نوع درها را درب كشوئی (كشویی)، درب كركره ای، تاشو و … هم گفته می شود.

 
 
وزن کمتر به علت شبکه بودن
خصوصیت های درب]های آکاردئونی 
آسانی باز و بسته شدن
استفاده از فضای با توجه به تاشو بودن
امکان نصب قفل‌های توکار و روکار و ایمنی بالا
امکان نصب در بازه زمانی  بسیار کوتاه
وزن کمتر به علت شبکه بودن ای گونه درب ها  که از لوزی های داخل درب است.
 
استفاده از درب و حفاظ آکاردئونی فقط به در خانه‌ها محدود نمی‎گهگاه درب آکاردئونی خانه‌های مسکونی وقتی کسی در منزل نیست و در معمولا وقت‌های هنگامی که هیچ کس حضور در منزل طولانی است مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما موارد پرکاربرد دیگری نیز برای این در وجود دارد.
 
 
بهترین حفاظ درب آپارتمان
 
درب های آکاردئونی از تسمه‌های فلزی که به وسیله پین‎های فلزی به هم وصل شده‌اند تشکیل می‌شود که در محفظه فلزی قرار گرفته و می‎سازه آکاردئون به صورت ریلی در محور عرض خود باز و بسته شود.
 
انتخاب رنگ درب آکاردئونی کاملاً به فضایی که در آن نصب می‌شود بستگی دارد و مطابق سلیقه شما است.
 
رنگ‌‌های مشکی، مشکی مسی، قهوه‌‌ای سوخته، سفید و سفید نقره‌‌ای ازجمله رنگ‌ های پرطرفدار  که رنگ پودری پاشیده شده  و داخل کوره می رود که رنگ کاملا به خود درب برود که به همین دلیل به آن رنگ کوره ای الکترواستاتیک گفته می شود و در این زمینه  فعالیت گسترده دارد است.
در این مطلب تلاش کردیم شما را با این نوع از درب‌ها و ویژگی‌ها و شرایط قیمت آنها آشنا کنیم. اگر همچنان سؤالی در ذهن شما است و یا تصمیم خود را جهت خرید و نصب درب گرفته‌اید با جوشکاری آهن سازه  تماس بگیرید تا ضمن مشاوره رایگان و پاسخ به سؤالات شما، لیست قیمت به‌روز محصولات خدمتتان ارائه شود.

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا