نرده فنس حفاظ دیواری ساختمان - بهترین نرده خانه

(اخبار)

امروزه به دلیل بالا رفتن سرقت از منازل اماكن دولتی شركت ها ویلاها و... اغلب مردم به فكر راهكارهای مختلفی برای بالا بردن ضریب امنیت خانه و كاشانه ی خود میكنند كه در واقع از بروز خطرات احتمالی جلوگیری كنند ما در ادامه ی مطلب به توضیح راهكار هایی متنوع برای بالا بردن ضریب امنیت میپردازیم.

 
اغلب سارقان با مشاهده ی خانه هایی که حفاظ شاخ گوزنی دارند، دیگر فکر سرقت از آن را از سر خود بیرون کرده و به سراغ خانه هایی میروند که از حفاظ استفاده نکرده اند.بر خلاف حفاظ های قدیمی که نه تنها مانع از عبور سارقان نمی شدند، بلکه به نوعی به بالا رفتن آن ها کمک می کردند، این نوع حفاظ عبور را به کل غیر ممکن کرده.در حفاظ های قدیمی نرده ها این امکان را فراهم شده که سارقان دست خود را به لبه ی نرده بگیرد و خود را بالا بکشد. در حالی که طراحی حفاظ شاخ گوزنی به گونه ایست که اگر سارقان حتی موفق به عبور از آن شوند، آسیب جدی خواهند دید.
نرده روی دیوار حیاط
 
حفاظ شاخ گوزنی در رنگ های متنوع
حفاظ شاخ گوزنی در تمامی رنگ ها موجود است. به این ترتیب خریدار به راحتی می تواند رنگ مورد نظر خود که با نمای ساختمان هم خوانی دارد، را برگزیند. ما در شرکت آهن سازه با استفاده از رنگ کوره ای که در واقع نوعی مقاومت در برابر نم و رطوبت است استفاده میکنیم و به تولید انواع حفاظ روی دیوار میپردازد   البته رنگ کردن حفاظ شاخ گوزنی پس از خرید. خصوصا در شهر هایی که رطوبت بالا دارند، این امر ممکن است بعد از دو الی سه سال پس از خرید ضروری باشد.
 
 
 
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا