تصاویر حفاظ آكاردئون برای امنیت خانه - بهترین مدل حفاظ

(اخبار)

ساخت و تولید انواع درب آكاردئونی استاندارد مقاوم و با كیفیت عالی و قیمت مناسب ، انواع درب های كشویی ، درب های ریلی ، سازه های فلزی، درهای كلاسیك، درهای آهنی ساده، درهای اتوماتیك، می باشد. كه شركت آهن سازه در این زمینه فعالیت گسترده دارد.

 
 
 
.از قفل مقاوم و با استاندارد بالا استفاده شود که در انجا ما از  قفل مخفی استفاده می کنیم که ضد برش می باشد محکم و ایمن داشته باشد
.قسمت ریلی آن  که درب باز و بسته می شود روان باشد
.پرچ های  با استاندارد بالا باشد و جوش آن محکم باشد محکم و مرغوب داشته باشد
پروفیل های آن از جنس آهن ضایعاتی  نباشد که در هنگام برف و باران دچار زنگ زدگی شود.قابلیت بازشدن آن با سروصدا همراه نباشد.
 
 
امنیت منزل مسکونی با حفاظ
 
برای امنیت منزل چه کنیم
 
 

حفاظ برای درب خانه

معمولا دزدان  برای ورود به هر خانه ی روشی مخصوص به خودش را برای ورود به منازل داره، برای مثال سارقی که با توپی زنی وارد میشه، فقط یک پیچگوشتی یا انبر قفلی با خودش میاره و سارقی که با دیلم زنی وارد میشه فقط یک دیلم، پس با توجه باینکه معلوم نیست سارقی که سراغ شما میاد چه روشی را استفاده میکنه، باید حفاظ آکاردئونی ساخته شده در صنایع فلزی  آهن سازه که دارای شاسی فولادی میباشد روی درب نصب کنید که تمام روشهای ورود از طریق باز کردن، هک، توپی زنی و دیلم زنی قفل را غیر ممکن میکند.
همچنین حفاظ آکاردئونی نیز مقابل پنجره ها، بالکن، پاسیو و نورگیر نصب کنید که خونه تبدیل به قلعه ای غیرقابل نفوذ بشه که بتونید با خیال راحت تمام چراغها را خاموش کنید و یک اعلامیه بزرگ هم برای اطلاع سارقین محترم پشت پنجره آویزان کنید که اطلاع بدید خونه نیستید و ازشون دعوت کنید شانسشون را برای ورود به خونه شما امتحان کنند، چون پس از نصب حفاظ آکاردئونی آهن سازه ، انگار خونه شما جای در و پنجره، فقط دیوار داره. و  این است بیست سال تجربه مداوم تجهیز اماکن به سیستمها و تجهیزات غیر ممکن کننده ورود سارقین بدون حتی یک سرقت موفق میگه که افتخار و همچنین استفاده از کادری و مجرب و با دانش بالا در این زمینه فعالیت دارد.
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا