گارد در آپارتمان - بهترین حفاظ درب منزل

(اخبار)

درب آكاردئونی در انواع مدل های مختلفی تولید شده است كه با خرید و نصب آن بر روی تمام مدل دیوارها می توان موجب تضمین كیفیت و امنیت گردید. می توان با قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه ای خریداری كرد و ازمزایای منحصر به فرد آن بهره‌مند شد.

 
حفاظ آکاردئونی در انواع  طرح ها و مدل و طرح های مختلف ساخته شده است که با قیمت بسیار مناسبی می توان به منظور خرید این محصول اقدام نمود. استفاده از حفاظ آکاردئونی برای تمام ساختمان ها با کاربری های متفاوت ضروری می باشد. این محصول به واسطه متنوع که از آن برخوردار می باشد، پاسخگوی نیاز تمام مصرف کنندگان است.
از جمله مدل های درب آکاردیونی می توان به درب آکاردئونی کلاسیک، پروانه ای، چهار گل و سه گل اشاره نمود. تمامی این مدل ها از تنوع رنگی بالایی برخوردار که رنگ پودری به آن زده شده و داخل کوره میرود که رنگ کاملا به خورد حفاظ می رود که به رنگ کوره ای مشهور می باشد  هستند و به همین جهت می توان مطابق با نمای ساختمان آن ها را تهیه کرد. استفاده از هریک از مدل های درب اکاردیونی سبب می گردد تا نمای ساختمان بسیار و خاص  شیک گردد.
 
گارد محافظتی در آپارتمان
 
 

بهترین حفاظ درب

درب آکاردئونی از جمله حفاظتی به شمار می آید که با نصب و اجرای آن بر روی تمام مدل درب ها می توان از ورود دزدان جلوگیری کرد. با نصب و اجرای این محصول می توان موجب تضمین امنیت ساختمان های مختلف گردید و از مزایای  این محصول کاربردی بهره‌مند گردید. با توجه به عکس درب آکاردئونی درخواهیم یافت که این محصول دارای تراکم و ارتفاع بالایی است. به واسطه برخورداری از همین ویژگی می توان با بهره‌گیری از این درب به فضایی امن و منحصر به فرد دسترسی  که شرکت آهن سازه با کادری و مجرب و منسجم با نیم قرن تجربه در این زمینه آماده خدمات رسانی به مشتریان عزیز خود می باشد. 
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا