درب آكاردئونی در هشتگرد - حفاظ درب آپارتمان شهر جدید هشتگرد

(اخبار)

طرح حفاظ‌ های آكاردئونی هشتگرد از ساز آكاردئون الهام گرفته شده و نام این درب هم برگرفته از نام همین ساز است. این نوع درها را درب كشوئی (كشویی)، درب كركره ای، تاشو و … هم می‌نامند

 
جنس فلزی (آهنی) اینگونه  درب ها  از نوع فلز بوده در کنار فاصله بسیار کم تیغه‌های عمودی آن تنها نیاز به همراهی یک قفل محکم و حسابی دارند تا  حس آرامش و امنیت را برای خانه به وجود  آورند.
 
 معمولاً درب آکاردئونی خانه‌های مسکونی وقتی کسی در منزل نیست و در غالب وقت‌ها هنگامی که عدم حضور در منزل طولانی است مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما موارد پرکاربرد دیگری نیز برای این در وجود دارد.
 
انتخاب رنگ درب آکاردئونی کاملاً به فضایی که در آن نصب می‌شود حفاظ  بستگی دارد و مطابق سلیقه شما است.
 
رنگ‌‌های مشکی، مشکی مسی، قهوه‌‌ای سوخته، سفید و سفید نقره‌‌ای ازجمله رنگ‌ های پرطرفدار در این زمینه است.
 
 
 
حفاظ آکاردئیونی در هشتگرد
 
 
درب محافظ آپارتمانی هشتگرد
 
برای به دست آوردن قیمت درهای آکاردئونی کافیست.
 
 عرض در: هر چه در جمع‌وجورتر بوده و عرض کمتری داشته باشد، باعث می‌شود تا وزن کمتر و در نتیجه قیمت پایین‌تری پرداخت شود.
 
 ارتفاع در: ارتفاع درب هم در قیمت آن تأثیر خواهد گذاشت. هر چه به درب کوتاه‌تری نیاز داشته باشید، قطعاً هزینه کمتری خواهید پرداخت.
 
 طرح در: نوع طرح درب آکاردئونی هم روی قیمت آن مؤثر است. هرچه طرح ساده‌تر باشد و از گل‌های سنگین استفاده نشده باشد، وزن کمتری داشته و ارزان‌تر خواهد بود.
 
 تراکم در: هر چه فاصله تیغه‌های عمودی درب‌های آکاردئونی بیشتر باشد، به معنای استفاده کمتر از تیغه‌های عمودی و در نتیجه کاهش قیمت درب اکاردئونی است.
 
و به طور کلی طول ضرب عرض ضربدر قیمت درب که هزینه کلی درب به دست می آید
 
درب های آکاردئونی از تسمه‌های فلزی که به وسیله  پین به هم وصل شده‎های فلزی به هم وصل شده‌اند  که در محفظه فلزی قرار گرفته و می‎این در ها  به صورت ریلی در محور عرض خود باز و بسته شود

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا