امن ترین نرده رو دیوار حیاط - حفاظ دور خانه

(اخبار)

حفاظ های روی دیوار، جهت ایجاد امنیت برای ملك های مسكونی، باغ و ویلا، ملك های دولتی، سازمانی و تمامی محوطه هایی است كه به نوعی ضریب نفوذ از طریق دیوار برای آن ها قابل تصور می باشد؛ این حفاظ های روی دیوار، شامل 8 نوع می باشند كه عبارتند از : حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ بوته ای، حفاظ لیلیوم، حفاظ نیزار، حفاظ آبشاری، حفاظ سرنیزه ای، حفاظ لاله و حفاظ ستاره ای.

 
حفاظ شاخ گوزنی و کاربرد های آن : حفاظ شاخ گوزنی امروزه کاربرد های فراوانی و متعددی  دارد. در ایران پرجمعیت امروز، اغلب خانه ها به صورت آپارتمانی ساخته می شوند. با این حال همچنان خانه های ویلایی بسیاری وجود دارند که برای حفاظت خود نیازمند محصولات پیشرفته و به روز هستند که این اطمینان خاطر را به آن ها بدهد در مواقع نبود آن ها هیچ فرد دیگری وارد خانه و حریم خصوصی آنه ها نمیگردد. البته خانه های آپارتمانی هم به نوبه ی خود نیازمند مراقبت و نصب انواع ابزار آلات محافظتی می باشند.
 
نرده دزد گیر
متاسفانه امروزه به دلایل متعدد بودن میزان سرقت از منازل خصوصا منازل ویلایی بالا رفته و بیش از گذشته باید به فکر حفظ امنیت بود. البته سارقان تنها دلیل نیاز به مراقبت از خانه ها نیستند. بلکه ورود حیواناتی همچون گربه به داخل منزل می تواند موجب ورود انواع میکروب ها به محیط خانه شود. اینجاست که اهمیت استفاده از حفاظ های شاخ گوزنی به ذهن مخاطب می شود.
 
شرکت آهن سازه با کادر ی مجرب و حرفه ای در هر ساعت از شبانه روز آماده ی پاسخگویی به شما مشتریان عزیز میباشد 
 
این حفاظ ها همان طور که از نامشان پیداست، شکلی شبیه به شاخ گوزن دارند. (البته این نوع حفاظ ها را، حفاظ بوته خاری یا  حفاظ خارپشتی نیز نام گرفته اند)همین موضوع باعث می شود که نه انسان ها و نه حیوانات بتوانند روی آن ها بایستند و در صورتی که این نوع نرده حفاظ ساختمان از نوع نرده حفاظ روی دیوار ها نصب گردد، عملا عبور از بالای دیوار غیر ممکن می شود.
 
طراحی. تولید  این نوع حفاظ به گونه ایست که حتی ایستادن بر کنار آن ممکن نیست. در نتیجه سطح امنیتی بسیار بالایی را دارا می باشد.این نوع از نرده حفاظ ها بهترین حافظ برای نرده حفاظ ساختمان شما هستند.
 
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا