نرده باغچه - حفاظ دیوار باغ ویلا

(اخبار)

در عصر جدید با توجه مورد توجه و استقبال قرار گرفتن روش های امنیتی متعدد بسیاری از افراد به فكر به روز كردن و همچنین ارتقا سطح امنیت مكان زندگی خود میكنند.

 
حفاظ نیزار  در طول یک متر تولید میشود.بهتر است زمان دیوار کشی صفحات فلزی که پایه آن داخل دیوار است با آکس یک متر  روی دیوار کار گذاری  گردد. فاصله این صفحات که شاسی روی آن ها جوش میشوند حدود یک متر یا کمتر باید باشد. در صورتی که قبلا روی دیوار محلی برای نصب نرده پیش بینی نشده باشد باید روی دیوار سوراخ هایی با قطر ۱۰ یا ۱۲ میلیمتر و با دریل هیلتی ایجاد شود.
این سوراخها اگر بصورت مورب باشند باعث استحکام  و مقاوت بیشتر میشوند. میلگردهایی به اندازه حدود ۱۵ تا ۲۰ سانتیمتر با چکش داخل سوراخ ها محکم میشوند. شاسی نرده حفاظ به این میلگردها جوش میشوند. میلگردها باید بصورت یک در میان در دو طرف شاسی کار گذاشته شوند.پس از اتمام کار محل جوشکاری ها باید با اسپره رنگ لکه گیری شوند.
 
نرده خار دار
 
انواع نسل جدید حفاظ روی دیوار :
حفاظ شاخ گوزنی
حفاظ بوته ای
حفاظ لیلیوم
حفاظ نبزار
نرده آبشاری
نرده کلاسیک.
ما در شرکت آهن سازه  به تولید و ساخت انواع حقاظ نرده و غیره...میپردازیم و کادر مجرب و حرفه ایی ما در هر ساعت از شبانه روز آماده ی پاسخگویی به شما عزیزان میباشد
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا