نرده ی روی دیوار خانه - نرده حفاظ فلزی

(اخبار)

امروزه امنیت خانه و منازل شخصی اداری تجاری و ...حرف اول را میزند كه مردم از روش های متنوعی استفاده میكنند مانند آژیر دوربین مخفی و غیره ... اما مدرترین روش بالا بردن سطح امنینت استفاده از حفاظ های متنوع روی دیوار میباشد كه ما آن ها را برای شما بازنگری میكنیم.

 
نصب حفاظ بوته ای برای دیوار های هم سطح برای دیوار های هم تراز بهترین و کار آد ترین  روش استفاده از یک نرده حفاظ مناسب با سلیقه خودتان در ارتفاع  90 الی 100 سانتی است. فقط با پین گذاری ضرب دری با توجه به نوع دیوار می توانیم امنیت زیبایی خاصی به محیط ساختمان و منزل مسکونیتان  بدهیم.
 
نرده آهنی دیوار
 
 
 هرچند در مرحله نخست شما تصور کنید که نصب یک حفاظ روی دیوار یک نواخت حفاظ زیبایی خوبی نخواهد داشت اما برعکس اگر حفاظ روی دیوار از نوع  حفاظ های شرکتی تولید شده باشد ودر هنگام نصب آن هم کلیه نکات لازم رعایت گردد.
ما در شرکت آهن سازه بهترین روش نصب حفاظ روی دیوار خانه را در اختیار مشتریان عزیز قرار میدهیم.
 
نرده بالای دیوار
 
بهترین روش نصب برای ما این گونه از دیوار ها میباشد چرا که با دادن طول به کار میتوانیم زیبایی های یک نرده حفاظ روی دیوار را از زوایای مختلف نشان دهیم و حتی چندین برابر کنیم.فقط در نصب آن باید دقت کافی داشته باشیم که نوع جوش کاری و لکه گیری به بهترین نحو ممکن انجام گردد.
در ضمن باید به این نکته هم اشاره نمود که در هر صورت حفاظ دیوار ساختمان باید طوری طراحی و ساخته شود که آب باران بتواند از زیر حفاظ بدون هیچ مانعی خارج شده و باعث زنگ زدگی و ایجاد محل هایی برای جمع شدن آب نشود.
.

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا