نرده حفاظ دیوار حیاط حفاظ نخل مرداب - حفاظ گل دار

(اخبار)

حفاظ مدل نخل مرداب یكی دیگر از حفاظ های نسل جدید است كه امروزه طرفداران زیادی پیدا كرده. همواره بهترین راه حل ها برای مشكلات بشر در طبیعت نهفته بوده. طرح این حفاظ نیز از گل های مرداب الهام گرفته شده است.

 
حفاظ مدل نخل مرداب شامل شاخه هایی قوس دار است که بر قسمت انتهایی آن ها گلی شبیه به گل های مرداب اتصال شده. در این حفاظ شاخه ها از پایین به یکدیگر و به شاسی به صورت ق
 
حفاظ نخل مرداب حفاظ روی دیوار
 
حفاظ نخل مرداب و مقایسه نمودن آن با سایر حفاظ ها
در حفاظ نخل مرداب بر خلاف حفاظ لیلیوم که گل ها به رنگ طلایی بودند، گل ها به رنگ خود شاخه ها هستند. یعنی کل حفاظ به یک رنگ است و این موضوع از جهاتی بهتر است. زیرا رنگ طلایی به کار رفته در حفاظ لیلیوم پس از مدت نه چندان طولانی کیفیت خود را از دست خواهد  داد.
 
حفاظ مدل نخل مرداب نسبت به حفاظ های شاخ گوزنی، بوته ای و نیزار انبوه‌تر به نظر می رسد و این موضوع به خاطر گل های بالای هر شاخه می باشند. این حفاظ نسبت به حفاظ های دیگر نقاط جوش بیشتری دارند. از سویی دیگر به دلیل وجود گل های متعدد روی هر شاخه، دسترسی و عبور از آن به شدت دشوار و عملا غیر ممکن است. بنابراین حفاظ نخل مرداب به شدت ایمن می باشد.
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا