نرده حفاظ روی دیوار مدرن حفاظ لیلیوم - حفاظ خاردار

(اخبار)

این حفاظ جزو زیباترین حفاظ های تولید شده تاكنون می باشد. از نظر امنیت حفاظ لیلیوم دارای امنیت بیشتری نسبت به حفاظ شاخ گوزنی است. این حفاظ با الهام از گل زیبای لیلیوم ساخته شده و به صورت دو رنگ رنگ آمیزی می شود، یكی از محاسن فوق العاده این حفاظ گسترش از مركز بوده كه امكان تولید در ارتفاع های دلخواه را فراهم می سازد.

 
نحوه نصب صحیح این حفاظ ها یعنی حفاظ لیلیوم  به این صورت می باشد که ابتدا حفاظ شما ساخته می شود. تقریبا آنها را در اندازه هایی به طول یک متر تولید می کنند. در زمانی که دیوار کشی انجام می شود، ابتدا پلیت و یا پین ها در فاصله های یک متری روی دیوار قرار می گیرند. 
 
بروز ترین حفاظ روی دیوار
در صورت استفاده از پین، دقت کنید که باید به صورت ضربدری نصب گرد ند. سپس نصاب، حفاظ را روی آنها قرارداده و نصب را به اتمام می رساند. انجام کلیه این موارد، نیازمند یک نصاب حرفه ای می باشد. بهتر است اینکار را به افرادی بسپارید که در نصب حفاظ حرفه ای بوده  و  تجربه کافی داشته باشند.
 
همچنین توصیه می شود نصب را هیچ‌گاه خودتان انجام ندهید. این حفاظ ها دارای نقاط تیز بسیار زیادی هستند و در صورتی که به خوبی با نصب آن آشنا نباشید، ممکن است به شدت آسیب ببینید هزینه نصب زیاد نبوده و در برابر خطراتی که برای شما ایجاد می کند کاملا قابل چشم پوشی است.
 
مشخصات فنی حفاظ لیلیوم :
 
بعلت احتمال شکستگی از نقاط جوش، از نقاط ضعف انواع حفاظ ها قلمداد میشود. علاوه بر آن اگر از الکترود معمولی روکش دار استفاده میگردد.باید گل جوش از تک این نقاط تمیزشود در غیر اینصورت  چسبیدن رنگ به سطح کار شده و به مرور زمان باعث زنگ زدگی و پوسیدگی میشود.
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا