حفاظ نخل برگ مرداب حفاظ روی دیوار - نرده طرح مرداب

(اخبار)

یكی از جدید ترین و بروز ترین حفاظ های روی دیوار حفاظ نخل مرداب میباشد كه با توجه به این كه قیمت نسبتا پایین تری دارد از امنیت بسیار بالایی برخوردار است ما در ادامه ی مطلب به بررسی این نوع از حفاظ میپردازیم.

 
حفاظ مدل نخل مرداب و ویژگی های آن
حفاظ مدل نخل مرداب با ظاهر بسیار زیبایی که دارد، علاوه بر ایجاد امنیت، دکوراسیونی جذاب برای نمای خارجی دیوار ها حساب می شود.
 
حفاظ نخل مرداب حفاظ دزدگیر روی دیوار
 
می توان حفاظ مدل نخل مرداب را یکی از ایمن ترین حفاظ های نسل جدید به شمار برد.حفاظ نخل مردابی در ردیف های یک متری تولید می شود و ارتفاعی به اندازه ی یک متر دارند. عرض این نوع حفاظ نسبت به مدل های شاخ گوزنی و بوته ای کم‌تر است اما با شاخه های انبوهی که دارد، به طور کامل دسترسی از بالای خود را غیر ممکن کرده از دیگر مزیت های این حفاظ می توان به قیمت مقرون به صرفه ی آن اشاره نمود.این حفاظ با توجه به اینکه امکان سرقت را به حداقل می رساند، قیمتی بسیار مناسب دارد. به طوری که با این قیمت با هیچ روش مشابهی نمی توانید امنیتی در حد امنیت حفاظ ها فراهم کنید.
 
 
قرینه متصل هستند. گل ها متشکل از میلگرد هایی کوتاه اند که در مرکز به یکدیگر وصل شده اند. تفاوت گل های حفاظ مدل نخل مرداب با لیلیوم در مدل گل ها میباشد در مدل لیلیوم گلبرگ ها جمع هستند ولی در مدل نخل مرداب گل  ها تقریبا به حالت تخت در آمده. شاسی حفاظ مدل نخل مرداب به تقریب یک متر طول دارد. برای حفاظ ظاهر مناسب لازم است که شاسی ها در هنگام نصب کاملا در کنار هم چیده شوند تا تقارن به هم نریزد.

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا