حفاظ سرنیزه ای نرده بالای دیوار - نرده نوك تیز نیزه ای

(اخبار)

در گذشته نچندان دور از انواع مدل های حفاظ ها بر روی دیوار استفاده میشد كه ما در ادامه ی مطلب به بررسی آن میپردازیم كه یكی از این انواع حفاظ سر نیزه ایی كه در طول زنان شكل و ظاهر آن تغییر كرد كه هم بهتر و ایمن تر شد و هم زیباتر.

 
یکی از بهترین مدل ها ی نرده لوکس برای حفاظ روی دیوار است. چند سالی است که تقریبا جای نرده های قدیمی را گرفته، زیرا علاوه بر ظاهر بسیار زیبایی که دارد، یک محافظ بسیار امن بوده و حافظ مال و جان ساکنان ساختمان میباشد. مدل های سنتی و کلاسیک بدلیل داشتن یک شکل واحد و نداشتن تنوع و زیبایی و از همه مهمتر از همه عدم تامین امنیت کامل این نرده ها مورد استقبال معمارن نبود.
 
حفاظ سر تیز نیزه ای حفاظ بالای دیوار
 
برای روی دیوار ساختمانها جای یک نرده زیبا و امن خالی بود و به همین دلایل تولید کنندگان حفاظ شروع به تولید نسل جدید حفاظ روی دیوار نمودند. که از جمله آنها میتوان به حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ لیلیوم، حفاظ بوته ای و حفاظ نیزار اشاره کرد که البته  حفاظ نی زار  یکی از بهترین ها در این مجموعه میباشد. 
 
 برای طراحی آن از سر نیزه  الهام گرفته شده است. روی دیوار زیبای خاصی دارد و همین  بدلیل طراحی خاص خود تقریبا با تمام نماهای ساختمانی همخوانی خواهد داشت و به همین علت نیز یکی از پرفروش ترین مدل های ما میباشد که  از میلگرد هایی با قطر ده و دوازده میلیمتر با نوک های بسیار تیز ساخته میشود.
.

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا