دیوار نرده ای حفاظ شاخ گوزنی - نرده حفاظ میلگردی

(اخبار)

نرده حفاظ روی دیوار آهن سازه شامل حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ بوته ای خار ، حفاظ لیلیوم و حفاظ سر نیزه ای سربازانی فولادین و نیزه به دست كه سر دیوار ایستاده‌اند تا كسی مزاحم آسایش ساكنان ساختمان نشود.

 
نمونه محصول رنگ شده حفاظ شاخ گوزنی توسط شرکت آهن سازه:
حفاظ شاخه گوزنی، حفاظ شاخ گوزنی
چرا باید از حفاظ شاخ گوزنی استفاده کرد ؟
شرکت آهن سازه  با استفاده از کادر مجرب در و نرده حفاظ روی دیوار و باتجربه پرسنل خود و تجهیز دستگاه هاو استفاده از تکنولوژی روز و استفاده از رنگ های پودری(الکترو استاتیک)  از روش رنگ شاخ گوزنی با پخت داخل کوره استفاده میکند. این نوع و روش رنگ آمیزی شاخ گوزنی و نرده حفاظ ساختمان  ‘ قطعا بالاترین کیفیت و دوام ممکن را به خریدار شاخ گوزنی ارائه میدهد.
حفاظ شاخ گوزنی حفاظ روی دیوار
 
نرده حفاظ شاخ گوزنی با در نظر گرفتن ارتفاع و عرض مناسب در تمام سایز ها ، داری یک هارمونی مناسب بوده که عبور از آن به نسبت سایر نرده حفاظ  روی دیوار کاری بسیار سخت و خطرناک میباشد… درحفاظ های کلاسیک که از میله های ساده با یک یا دو خم ساخته شده ، اگر فرض کنیم سارقی بخواهد از روی این نوع نرده محافظ ساده عبور کند در صورت اشتباه یا خطا نهایتا یا از روی نرده به زمین سقوط میکند یا این که نمیتواند عبور کند و از این کار منصرف میگردد.
 
در نرده حفاظ شاخ گوزنی این طور نیست با توجه به عرض زیاد این نوع از نرده حفاظ ساختمان  و استفاده از میله های تیز با تراکم بالا در مرحله اول عبور از این نوع نرده حفاظ ها بسیار دشوارو سخت  بوده و در صورتی که شخصی قصد عبور داشته باشد در مواجه با این میله های تیز اگر لغزشی داشته باشد کمترین خطر پارگی شدید و عمیق و در صورت سقوط و خطر مرگ را به همراه دارد.
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا