نرده دیوار محوطه باغ ویلا - حفاظ حیاط

(اخبار)

بالا بردن سطح امنیت از امر های مهم برای جلوگیری از ورود افراد متفرقه به اخل خانه و منزل شما میباشد ما در ادامه مطلب بهترین راه و بهترین حفاظ را برای ارائه به شما مشتریان عزیز معرفی میكنیم .

 
این نرده از میلگرد ساده با قطر 10 میلیمتر تولید میگردد و دارای شاخه هایی با نوک تیز و برنده است که به صورت دو طرف نما از 4 الی 5ردیف غنچه طلائی که همگی مستقیما و بصورت مستقل از یکدیگر بر روی شاسی جوشکاری شده  است.
 
نرده روی دیوار محوطه ویلا
 
مراحل تولید حفاظ لیلیوم در شرکت آهن سازه
 
استفاده از میلگرد ساده با سایز 10 میلیمتر. شاخه های میلگرد ابتدا در اندازه ای متنوعی و طبق سفارش برشکاری میشود. برشکار ی قطعات باید به وسیله گیوتین و بصورت اریب و مورب باشند تا شاسی که شاکله اصلی روی آن قرار میگیرد میتواند از پروفیل 20*40 یا 40*60 یا 40*80 و تسمه و یا سپری باشد و بنا به ضخامت میگردها و ارتفاع حفاظ شاسی خاصی مورد استفاده قرار میگیرد.
 
مثلا برای نرده حفاظ لیلیوم با ارتفاع 1 متر استفاده از میلگرد قطر 10 و در ارتفاع 80 سانتیمتر شاسی سبکی مثل تسمه 6 سانت استفاده میشوند. بصورت کلی شاسی بهترین حالت برای شاسی  از ورق ضخیم میباشد و چرا که تسمه با عرض مناسب و ضخامت مناسب بسیار مستحکم بوده و هستند و دچار پوسیدگی هم نمیشود و غیر ممکن است که دچار پوسیدگی گردند.
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا