نرده دیوار ویلا مازندران - حفاظ دیوار باغ ویلا

(اخبار)

با نصب هر نوع حفاظ مازندران می توانید تا حد زیادی نسبت به امنیت محل مورد نظر آسوده‌خاطر باشید. اما انتخاب حفاظ دیوار نیز امری چالش بر انگیز می باشد. چرا كه از یك سو جدیدترین مدل های حفاظ روی دیوار نظیر حفاظ نیزار وارد بازار شده اند و از سوی دیگر نمونه های كلاسیك حفاظ دیوار، نظیر حفاظ سرنیزه ای همچنان مورد استفاده قرار می گیرند.

 
 
 
این نکته را به خاطر داشته باشید که قیمت پایین و یا نازل ترین قیمت نمی تواند فاکتور خوبی برای خرید یک حفاظ باشد. ممکن است علت این کم بودن قیمت بی کیفیت ساخته شدن محصول باشد. برای مثال تولید کنندگان زیادی هستند که حفاظ ها را به روش قدیمی و با رنگ مایع رنگ آمیزی می کنند. طبیعی است که این رنگ ها به سرعت کیفیت خود را از دست داده و حتی ممکن است باعث پوسیدگی خود میلگرد ها شوند. یا از طرفی دیگر برخی حفاظ ها به روش جوش معمولی جوش می خورند که آن هم از قیمتی پایین‌تر برخوردار است اما استحکام جوش  CO2را ندارد و می توانند با اندکی فشار جدا شود.
تصاویر نرده روی دیوار
 
از آن رو که حفاظ ها مازندران تمام مدت در هوای آزاد در برابر باران و آفتاب قرار می گیرند، کیفیت مهم ترین و اصلی ترین فاکتور برای انتخاب آن هاست. بنابراین بهتر است حفاظی را صرفا به خاطر ارزان‌تر بودن انتخاب نکنید.
 
قیمت حفاظ نیزار برحسب ارتفاع و سایز میلگرد متفاوت میباشد  و درخواست پر تراکم بودن آن متغییر است.  حفاظ های متعددی زیادی موجود میباشد که اصلا دارای کیفیتی نبوده و ضخامتی ندارد و به هیچ وجه خرید این نوع حفاظ که مهندس معکوس شده و طراحی امنیتی و استقامت آن را دستخوش تغییر کرده است توصیه نمیشود.
.

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا