نرده روی دیوار ساختمان - نردكشی دور حیاط

(اخبار)

یك راه ساده در انتخاب نرده كشی دور دیوار ساختمان انواع حفاظ دیوار، سفارش و نصب آن كمك گرفتن از مشاوران حاظر در شركت آهن سازه است. اما برای آنكه قدری با انواع مدرن حفاظ دیوار نظیر حفاظ شاخ گوزنی آشنا شوید، در ادامه به مقایسه حفاظ سرنیزه ای و حفاظ شاخ گوزنی پرداخته شده است.

 
 
رنگ آمیزی کوره ای
جهت افزایش طول عمر حفاظ شاخ گوزنی نیز با استفاده از رنگ های کوره ای، پودری ، الکترو استاتیگ (با روکش پلی استر) آنها را رنگ آمیزی می کنند ، این موضوع بر اساس موارد استفاده تعیین می شود. یک نصاب حرفه ای می تواند حفاظ مورد نظر شما را در کوتاهترین زمان ممکن نصب و اجرا کند.
 
نرده روی دیوار حیاط
 
(پوششی با روش الکترو استاتیک مقاوم در برابر گرما و رطوبت)
با توجه به نو پا بودن صنعت تولید این نوع حفاظ’ در گذشته نه چندان دور از ترکیب ضد زنگ و رنگ ساختمانی برای رنگ آمیزی نرده حفاظ ساختمان و قطعات فلزی رنگ های الکترو استاتیک پودری به روزترین روش رنگ آمیزی فلز بود استفاده میشد.
 
در این نوع روش رنگ حفاظ های فلزی، رنگ آمیزی به روش الکترواستاتیک پودری و پخت رنگ پودری داخل کوره با دمای خاص میباشد که بهترین کیفیت و دوام ممکن را ارائه میکند.
 
نوع رنگ آمیزی الکترو استاتیک تنها راه منطقی و اصولی برای رنگ کردن سطح فلزی در کل دنیا امروزه مرسوم است در این روش سطح فلز بعد از تمیز شدن داخل کوره قرار داده میشود که  در این محله چربی زدایی انجام میشود ، سپس پودر توسط دستگاه مخصوص بر روی سطح میله های آهنی حفاظ شاخ گوزنی پوشش می شود و به مدت 15 دقیقه در دمای 220 درجه سانتی گراد رنگ جذب آهن می شود. به این صورت رنگ پوشش داده  شده بر روی فلز جذب شده و از مقاومت بیشتری و بالایی  برخوردار است.
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا