چه حفاظ آكاردئونی كركره ای برای درب خوب است

(اخبار)

درب های آكاردئونی از یك چهار چوب از جنس آهن به شكل پروفیل تشكیل شده اند كه درون آن پروفیل های عمودی، افقی و مورب پر شده است. شركت آهن سازه بر روی حفاظ درب های آكاردئونی خود قفل های توكار و روكار را نصب می كند كه ضرایب امنیتی درب را دو چندان می كند.

درب اکاردئونی تنها برای ورودی های اصلی ساخته نمی شود. حفاظ آکاردیونی را می توان در دیگر قسمت های ساختمان نظیر پنجره ها و بالکن های طبقات اول نیز نصب کرد. حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی ضد سرقت و ایمن است و موجب بالا بردن ضرایب امنیت  و استحکام در ساختمان های مسکونی می شود
 
درب های آکاردئونی طرح نقش دار یکی از زیباترین مدل های درب های آکاردئون بوده که علاوه بر زیبایی از مقاومت بالایی برخوردارند. تقریبا همه ی  مدل های درب های آکاردئون این خصوصیت را دارند تا با تسمه های نقش دار تولید شوند البته تسمه های نقش دار بهتر است در مدل های دوبل (3 ردیف تسمه عمودی) استفاده شوند زیرا این تسمه ها از مقاومت پذیری بالایی برخوردارند که برای مدل های دوبل می توان علاوه بر زیبایی از ویژگی مستحکم بودن تسمه نیز بهره برد.
 
 
دستگیره فانتزی حفاظ آکاردئونی
 
حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی بر روی درب ورودی نصب شده و به عنوان درب ضد سرقت استفاده می شود. حفاظ آکاردیونی از انواع تا شونده است که امکان جمع شدن ویژه را دارد. حفاظ آکاردئونی روی چارچوب در نصب شده و فضای اضافی اشغال نمی کند. در صورت عدم نیاز به بستن کامل حفاظ آکاردئونی ، می توان درب را تا انتها بر روی ضلع عمودی چهارچوب جمع کرد. به این ترتیب می توان حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی را مناسب ترین درب ضد سرقت برای راه پله های کوچک و باریک دانست. حفاظ آکاردئونی با طرح ها و اندازه های متفاوت در مرکز کارگاهی آهن سازه ساخته شده و رنگ آمیزی می شود. حفاظ آکاردئونی با قدرت بازدارندگی کامل ، آرامش و امنیت را به خانواده ها هدیه می کند.
دیگر نگران خالی بودن منزل خود نباشید ما امنیت را به بهایی اندک در اختیارتان قرار می دهیم. فروش حفاظ آکاردئونی به صورت تکی با هماهنگی قبلی امکان‌پذیر است. مدیریت مجتمع های مسکونی می توانند سفارش عمده برای ساخت حفاظ آکاردئونی همه واحدها را یکجا ثبت کنند. برای آگاهی از قیمت های آهن سازه  به قسمت فروش حفاظ آکاردئونی با ما تماس بگیرید.
 
لیست قیمت حفاظ آکاردئونی
 
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا