قیمت حفاظ آكاردئونی در كرج - حفاظ درب آپارتمان آهنی

(اخبار)

حفاظ آكاردئون همان طور كه از نام آن پیداست از ساز آكاردئون گرفته شده است و همین جهت به این اسم نامیده می شود. در واقع وجه شباهت اصلی حفاظ آكاردئون با ساز آكاردئون نوع باز و بسته شدن آن می باشد.

 
حفاظ اکاردیون یا آکاردئون  به نوعی از حفاظ  که بصورت ریلی یا کشویی است که جهت محفاظت از درب ورودی واحدهای آپارتمان مورد استفاده قرار می گیرد. و در مواردی در جاهای دیگر از قبیل مغازه ها، انباری ها  و پارکینگ ها و مکان های دیگر نیز بمورد استفاده قرار می گیرد 
 
 
 آکاردئون نیز مانند ساز آکاردئون یک دیواره ثابت و یک دیواره متحرک دارد. که با کشیدن دیواره متحرک در جهت مخالف دیواره ثابت حفاظ از هم باز می شود. و با هل دادن آن به سمت دیواره متحرک حفاظ جمع می شود تا رفت و آمد برای افراد راحت تر گردد. بدین جهت است که گاهی این نوع حفاظ به حفاظ کشویی  یا حفاظ ریلی نیز معروف شده و نامیده می شود.
 
 
حفاظ آکاردیون
 
 
قیمت حفاظ آکاردئونی در کرج
 
 
صنایع فلزی آهن سازه قادر است که بر روی درهای حفاظ آکاردئون قفل های توکار و روکار را کار گذارد که داخل درب کار گذاری شده و ضد برش می باشد  که حتی با دستگاه سنگ فرز غیرقابل برش می باشد که به قفل مخفی نیز شهرذت دارد  که بدین طریق مقدار زیادی امنیت دستگاه بالا خواهد رفت. 
 
 
در کل  می توان گفت درهای حفاظ آکاردئون را میتوان یک محافظ خوب برای بخش های ورودی نامید که دارای زیبایی و کارآمدی بالایی بوده و فضای بسیار کمی را اشغال می کند.
 
 
حفاظ آکاردئون خود شامل طرحها و مدل های مختلفی است که توسط گروه صنایع فلزی آهن سازه تولید می گردد و شامل موارد زیرمیباشد:
 
 
* درب آکاردئونی طرح سه گل ساده و دو خم
 
 
* درب آکاردئونی سه گل و چهار خم
 
 
*حفاظ آکاردئونی طرح چهار گل
 
 
* درب آکاردئونی پنج گل و دو جداره
 
 
* درب آکاردئونی طرح نقش دار 
 
 
* درب آکاردئونی طرح پیچی
 
 
* درب آکاردئونی طرح ایتالیایی
 
 
*درب آکاردئونی طرح سلطنتی
 
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا