نرده روی دیوار پاسداران - بهترین حفاظ دیوار ساختمان

(اخبار)

حفاظ لیلیومی یك نوع حفاظ برای روی دیوار می باشد كه جزئی از زیباترین حفاظ ها روی دیوار است.حفاظ لیلیوم در هر یك متر از سه بوته 15 گل تشكیل شده است.

شما می توانید از این حفاظ ها در پاسداران استفاده کنید. برای دیوار ساختمان محل زندگی، دیوار شرکت و محل کار، ویلا و هر محل دیگری می توانید از آنها استفاده نمایید و استفاده از آن محدودیتی ندارد. یکی از بهترین موارد ها برای استفاده، دیوار ویلا است. 
ویلای شما با استفاده از این نوع محافظ ها هم ظاهری بسیار زیبایی پیدا خواهد کرد و هم اطمینان دارید در زمانی که ویلای شما خالی از افراد خانه است، هیچ سارقی قادر به ورود از روی دیوار نخواهد بود.
 
حفاظ لیلیوم روی دیوار پاسداران
 
 
ساخت و تولید حفاظ لیلیوم
ساخت حفاظ لیلیوم به این صورت است که ابتدا با استفاده از میلگردهایی به قطر 10 میلیمتر شاخه ها برش خورده و بر اساس نیاز مشتریان ساخته می شود. توجه داشته باشید برای تولید یک محصول خوب، باید برشکاری قطعات با استفاده از گیوتین و به شکل مورب و اریب انجام شود. برای شاسی که حفاظ روی آن قرار می گیرد، از پروفیل هایی با ابعاد متنوع استفاده می شود. شاسی در این حفاظ از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. به همین خاطر بهتر است از شاسی هایی استفاده شود که  بسیار ضخامت بالایی داشته باشند 
 
در ساخت انواع نرده حفاظ لیلیوم  این حفاظ ها، جوش کاری بسیار مهم است در طرح دو رنگ. در زمان جوشکاری و در صورت به وجود آمدن گل جوش، باید به صورت کامل آنها را پاک کرد. عدم پاک کردن این گل جوش ها، منجر به از بین رفتن و زنگ زدگی حفاظ خواهد شد. لذا بهتر است محصول از تولیدکنندگانی خریداری شود که بسیار خبره بوده و نهایت دقت را در زمان ساخت به کار می برند.
.

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا