بهترین حفاظ روی دیوار سعادت آباد - نصب نرده آهنی روی دیوار

(اخبار)

اگر تاكنون با روش های قدیمی بالابردن امنیت آشنا بوده اید و سطح امنیت بیشتر برایتان اهمیت دارد ما در ادامه مطلب به معرفی زوشس میپردازیم كه میتوانید امنیت را چندین برابر كنید و البته میتواند از نوع های مختافی استفاده گردد كه ما به شما معرفی خواهیم كرد.

 
از قدیمی ترین انواع حفاط روی دیوار سعادت آباد میتوان از حفاظ سر نیزه ای نام برد. از دوران کودکی آنها را بر روی دیوار خیلی از اماکن و یا حتی در سریالها و کارتونها... و هنوز هم بسیار پرطرفدار هستند. البته شکل ظاهری حفاظ سر نیزه ای در گذر زمان فرق کرده و زیباتر و امن تر شده است و معمولا در ارتفاع 100 -120 – 150 سانتیمتری موجود است. 
 
همانطور که از نامش پیداست دارای سر شاخه های تیز دقیقاٌ شبیه نیزه است که بسیار مستحکم و کاربردی میباشند. در مدل قدیمی حفاظ سر نیزه ای فقط از یک شاخه بصورت نیزه ای استفاده میشد ولی در نوع جدید و امروزی هر شاخه از چندین نیزه که در جهتهای مختلف است ، تشکیل میگردند. البته گاهی بنا به درخواست مشتری از چند ردیف نیزه استفاده میشود که دیوارهای پهن را به خوبی پوشش دهد.
 
حفاظ سرنیزه ای روی دیوار سعادت آباد
 
مشخصات حفاظ سر نیزه ای :
نوع رنگ بکار رفته در این حفاظ رنگ الکترواستاتیک کوره ای است.
جنس رنگ حفاظ سر نیزه ای  پوشش فام درجه 1 است.
تراکم آن  در هر شاخه  16 ردیف اصلی است.
در حفاظ سر نیزه ای طول هر شاخه 2 متر است.
ارتفاع حفاظ سر نیزه ای  100 تا  150 سانتیمتر و عرض حفاظ  40 تا 50 سانتیمتر است.
نوع جوش بکار رفته در حفاظ سر نیزه ای جوشکاری دو طرفه است.
سایز میلگرد در آن  90 درصد میلگرد ده  و 10 درصد میلگرد هشت است
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا