شاسی كشی حفاظ نرده - نصب حفاظ روی دیوار

(اخبار)

امرزه با توجه به بالا بردن سطح امنیت كه توجه بسیاری میشود ما در ادامه مطلب به معرفی انواع راهكار ها میپردازیم كه یكی از این راه كار ها استفاده از حفاظ روی ئیوار در طرح های مختلف است .

 
همان طور که در بالا به این مسئله اشاره کردیم  و با توجه به مسایل  و اتفاقاتی که برای نصابان در حین نصب نرده حفاظ پیش آمد که سقوط نصابان از روی دیوار ، سقوط نرده در حین بال کشیدن ، مجهز نبودن نصابان به وسائل ایمنی مطرح شده.
 
حفاظ بوته ای روی دیوار
در قانون وزارت کار ؛نصب حفاظ بوته ای   جزء مشاغل پر خطر محسوب شده و در این صورت که یک کارگر و نصاب میبایست در ارتفاع بالای 1/5 متر از داربست استفاده کند.
و استفاده از داربست دربرگیرنده ی هزینه زیاد است و اکثر مشتریان در هنگام خرید فقط عبارت نصب متری چند را تاکید میکنند و هیچ اطلاعاتی بر از مشکلاتی که خدای ناکرده در حین نصب اتفاق میافتد ندارند.
شرکت آهن سازه  به تمامی مشتریان به خصوص مدیران ساختمان ها تاکید میکند که در حین بستن قرار داد بندی را در قرار داد اضافه نمایند.
که فروشنده مسئول هر گونه اتفاق مالی و جانی در قبال نصابان میباشد و هیچ گونه مسئولیتی به عهده مشتری نیست. 
 
هرچند که به درستی در قانون ذکر شده که کارفرما میبایست از بیمه بودن افرادی که در محدوده کار فرما کار میکنند باید اطمینان داشته و بعد از آن اجازه کار و نصب نرده حفاظ را بدهد.
 

Ahansazee


ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
Call Now Buttonسفارش محصولات 🥇 09127800603