مناسب ترین نرده حفاظ آهنی دیواری حیاط

(اخبار)

این مطالب حاصل بیش از ۲۵ سال سابقه در تهیه و توزیع آهن آلات ساختمانی و تولید انواع درب های لوكس و نرده و حفاظ شاخ گوزنی میباشد كه توصیه میشود قبل از خرید درب و نرده و حفاظ این مطالب را مطالعه نمایید.

 
 
مشاوران و کارشناسان آموزش دیده با تجربه و دانش خود می توانند ، بهترین شیوه نصب کردن حفاظ را به شما پیشنهاد دهند. در اکثر موارد بهتر است که از حفاظ هایی استفاده کنید که عرض آنها از عرض دیوار شما بیشتر است این بیشتر بودن به این دلیل است که امروزه پوشش سطح روی دیوار ضریب ایمنی حفاظ روی دیوار را افزایش داده و ورود افاد متفرقه جل.کیری میکند و با عقل ومنش ثلیث انسان امکان گذر از آن به طور قطع غیره ممکن است. اما این موضوع کافی نیست. دانش و تجربه نصاب بسیار بیش از این می تواند موارد امنیتی را برای شما به دست‌آورد.
 
حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار
 
نمونه محصول تولید شده در کارخانه ما :
حفاظ شاخ گوزنی در شرکت آهن سازه  در 2 سبک متفاوت تولید میشود.اول در تراکم های 8 ،10 ،12 ردیف که با جوش و رنگ روغنی تولید میشود. دوم با جوش و رنگ الکترو استاتیک  که در تراکم های 7 ،9،11 ،13 ردیف تولید میشود. 
 
شرکت آهن سازه  این آمادگی را دارد که مواردی که متراژ محصول  بالا است با توجه به دو اصل مهم (تراکم ،امنیت) نصبت به تولید محصولی با کیفیت و قیمت مناسب اقدام نمایید.
 
حفاظ شاخ گوزنی با تراکم های 7و 8 تا 10 ردیف بیشتر برای باغ های میوه ، گاوداری ها ،کارخانه جات و اماکنی که دارای  سرایه داری هستند استفاده شده ، از این گونه از حفاظ شاخ گوزنی به هیچ وجه برای منازل و اماکن مسکونی و اداری برای امنیت استفاده نمیشود. 
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا