حفاظ دور درب - درب آكاردئونی منزل

(اخبار)

صنایع فلزی آهن سازه تولیدكننده انواع حفاظ دور درب ساختمان برای روی دیوار - درب آكاردئونی كشویی جم شونده جلوی درب آپارتمان - نرده حفاظ پنجره ساده و فرفورژه - درب ویلایی ساده و فرفورژه و همچنین حفاظ برای پله ها و تراس میباشد .

شرکت  آهن سازه تولید کننده انواع درب ریلی ضد سرقت در ایران  که  توانسته علاوه بر بازار مصرفی رضایت مشتری را هم بدست آورد. محفاظ درب آپارتمان ریلی قابل نصب بر روی همه درب های ورودی منازل را دارد. از درب های ریلی می توان به عنوان جدا کننده و حایل در محیط های کارگاهی نیز استفاده کرد. به این ترتیب امکان فضاسازی های زیادی در یک فضای بزرگتر با کمترین هزینه میسر می شود. سهولت نصب و ضرایب امنیت بالای درب ریلی از مواردی است که همواره رضایت خریداران را جلب کرده است. قیمت درب ریلی آپارتمان در مقایسه با ماندگاری و طول عمر بیشتر  بالای سازه بسیار مقرون به صرفه است. با کمی جستجو در فضای اینترنت و تحقیقات آنلاین می توانید قیمت های متفاوتی را برای هر متر مربع از حفاظ ریلی مشاهده کنید.
 
گفتنی است نحوه  محاسبه قیمت درب ریلی برای همه سفارش ها یکسان و بر پایه یک فرمول ساده صورت می گیرد. قیمت درب ریلی آپارتمان و انواع درب های ریلی کارگاهی و درب پارکینگ همگی بر پایه همین فرمول محاسبه می شود. محاسبه قیمت درب ریلی با این فرمول بسیار ساده است. خدمات اضافی هزینه حمل و غیره به این مقدار افزوده خواهد شد. این فرمول در برگیرنده قیمت ساخت درب ریلی است. ارتفاع درب از روی قاب را در عرض درب ضرب کرده و عدد حاصل را در قیمت هر متر مربع دوباره ضرب کنید.
 
 زیبایی و استحکام بالای دستگیره فلزی باعث شده بر کیفیت نهایی محصول می افزاید. قبل از ثبت سفارش از عکس درب ریلی در سایت دیدن کنید. تصاویر کامل درب ریلی یک لنگه و دو لنگه گویای کیفیت محصول در پروژه های گوناگون است.
 
حفاظ پلکانی
 
 کیفیت رنگ های استفاده شده و تکنولوژی به کار رفته در شیوه رنگ آمیزی حفاظ ریلی باعث افزایش کیفیتن از رنگ پودری استفاده می شود که بعد از پاشیده شدن پودر درب را به داخل کوره منتقل می کنند که پودر کاملا به خورد حفاظ برود که این کار طول عمر حفاظ و باعث می شود حفاظ دچار زنگ ضدگی و پوسیدگی نشود  محصولات آهن سازه شده است. رعایت استاندارد در ساخت و رنگ آمیزی درب های ریلی موجب شده تا سازه هرگز دچار زنگ زدگی و خوردگی فلزی نشود.
 
 
ویژگی یک حفاظ خوب
 
 
 
درب های ریلی تولید شده در صنایع فلزی آهن سازه از استاندارد  و مقاومت پذیری بسیار بالایی برخوردار هستند و مجهز به دو نوع قفل مختلف می باشند. که می توان از قفل مخفی هم استفاده نمود بر روی درب که باعث امنیت بیشتر این محصول از درب می شود برای باز کردن درب ریلی باید هر دو قفل به صورت کامل باز شوند. باز شدن یک قفل به تنهایی منجر به گشوده شدن درب ریلی نخواهد شد. در ضمن بنابر خواسته مشتری و در صورت اعلام این شرکت توانایی نصب قفل های حفاظتی بیشتری را بر روی سازه اصلی دارد.
 
نگهداری از خانه در مقابل سرقت
 
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا