حفاظ درب خانه مجیدیه - درب آكاردئونی

(اخبار)

حفاظ آكاردیونی مجیدیه فلزی امنیت را در ورودی ساختمان و درب آپارتمان ایجاد می كند و مانع ورود سارقین به فضای داخل می شود انواع سیستم های حفاظتی در بازار موجود است و با توجه به كارایی می توان بهترین سیستم را انتخاب كرد.

درب آکاردئونی آهن سازه قابل  نصب بر روی درب های داخل و بیرون از ساختمان هستند. این محصول با بهترین و با کیفیت ترین متریال مصرفی  اولیه تولید شده و در برابر شرایط مختلف جوی تغییر نمی کند. دربهای آکاردئونی فلزی در هوای مرطوب نیز مقاومت بالایی دارند و دچار فرسایش و هوازدگی نمی شوند. بسیاری از سفارش های ثبت شده در شرکت از کارفرمایان در استان های شمالی کشور هستند. به دلیل رطوبت بالا در این مناطق نمی توان از نرده های محافظ معمولی برای امنیت استفاده کرد. درب آکاردونی استاندارد تابع شرایط آب و هوایی نیست و تغییر حالت نمی دهد. رطوبت زیاد و یا تابش مداوم نور خورشید آسیبی به حفاظ آکاردیونی وارد نمی کند. ماندگاری و مقاومت سازه محفاظتی برای سالیان طولانی حفظ خواهد شد.
 
استفاده از رنگ های ضد زنگ بر روی درب آکاردئونی مانع  سیار بزرگی از زنگ زدگی و خوردگی  این محصول می شود. همچنن پاشیدن رنگ در حین رنگ آمیزی نباشید. همه انواع درب آکاردئونی در محل کارخانه رنگ آمیزی شده  که به صورت پودری می باشد و داخل کوره می رود بعد از اینکه پودر پاشیده  شده به درب تا به خورد حفاظ برود و جلوه درب را دو چندان کند و به صورت آماده ارسال می شوند. رنگ آمیزی حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی با رنگ الکترواستاتیک (کوره ای) توسط دستگاه های پیشرفته انجام می شود. به این ترتیب همه قسمت های درب به خوبی رنگ را جذب می کند. مواد درجه یک و آهن پروفایل در دستان توانمند کارشناسان با تجربه شرکت  آهن سازه مشکل می گیرد. استاندارد بالای ساخت درب آکاردئونی مورد تایید کارشناسان کار آزموده قرار گرفته است.
 
شرکت  آهن سازه  تولید کننده  انواع حفاظ و نرده نیز می باشد دشد. در این بررسی درب ورودی مجهز به دزدگیر و درب ضد سرقت نبود و تنها دوربین مدار بسته در ورودی نصب شده.
 
حفاظ آکاردئونی مجیدیه
 
حفاظ درب

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا