حفاظ زنجیره ای تسمه ای - درب محافظ فلزی

(اخبار)

درب های آكاردئونی زنجیری كاربرد متنوع بسیار بالای دارند و به منظور حفظ امنیت ساختمان نصب می شوند. جنبه حفاظتی- امنیتی درب آكاردئونی مهم ترین مزیت ان است.

اسم گذاری این  محصول از حفاظ به دلیل شکل ظاهری و نحوه باز و بسته شدن آن صورت گرفته است. جمع شدن این حفاظ مشابه زیادی به جمع شدن ساز آکاردئون دارد.  که اسم حفاظ آکاردئونی هم از حفاظ آکاردئون گرفته شده همچنین این درب ها را از نزدیک مشاهده  کرده باشید متوجه تفاوت درب آکاردئونی با حفاظ های لولایی خواهید شد. در واقع حفاظ آکاردئونی نوعی درب ضد سرقت و تاشو است که در بین عموم به درب آکاردئونی شهرت پیدا کرده است. درب آکاردئونی به راحتی و بدون نیاز به ریموت کنترل بر روی ریل حرکت می کند. وزن سبک و روان بودن ریل بر روی عملکرد حرکتی درب تاثیر گذار است. البته نوع ریموت دار این درب هم قابل اجراست که اغلب برای درب پارکینگ انجام می شود. حفاظ آکاردئونی پارکینگی فضای کمی را اشغال کرده و مناسب پارکینگ های شخصی و عمومی است.
 
 
حصار آهنی
 
 
 
کاربرد درب آکاردئونی
انواع  مختلفی ا این محصول درب های آکاردئونی مزایایی  بسار گسترده ای دارند و به منظور محافظت ایمنی خانه نصب می شوند. جنبه حفاظتی- امنیتی درب آکاردئونی مهم ترین ویژگی کاربردی ان است. به این ترتیب همه ساختمان های مسکونی، اداری، تجاری می توانند از حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی برای امنیت بیشتر استفاده کنند. کاربرد درب آکاردئونی تنها مختص درب  های ورودی داخل ساختمان نیست. انواع حفاظ آکاردئونی پارکینگی برای فضای خارج از ساختمان و محوطه پارکینگ و حیاط نیز قابلیت نصب را دارند.  آکاردئونی عبارتند  سه گل ساده ، سه گل خم دار ، طرح پیچی ، طرح ایتالیای ، طرح تمام لوزی دوجدارع ، طرح پرچ مخفسی ، طرح تمام سلطنتی و طرح سه لوزی سلطنتی که در ساخت این گونه درب های محافظ تنوع به خوبی رعایت شده  که شرکت آهن سازه در این امر بسار مهارت دارد است.
 
حفاظ حریم خصوصی
 
آپارتمان نشینی در شهرهای بزرگ و کوچک به معضل بسیار جدی تبدیل  شده ااست که مزیت ها و عیب های بسیاری دارد. این روزها شهرها پر جمعیت تر و بزرگ‌تر از گذشته هستند. محلات مختلف، کوچه های مختلف و آپارتمان های کوتاه و بلند در همه شهرها دیده می شوند. که همین امر باعث شده برای محافظت هر چجه تمام تر از محافظ نیز استفاده نمود برای درب آپارتمان.

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا