ایمن سازی درب آپارتمان - نصب درب آكاردئونی

(اخبار)

شركت آهن سازه انبوه‌ترین تولید كننده انواع درب آكاردئونی در ایران است كه فروش حفاظ آكاردئونی در سراسر كشور را بر عهده دارد. كه در طرح ها و رنگ های مختلفی بنا به نیاز مشتری ارائه می گردد.

 
صنایع آهن سازه با تیکه  بر دانش علمی و عملی خود ا و کارشناسان متخصص، تا کنون پروژه های بسیارمهمی  را با موفقیت به پایان رسانده است. استفاده از تکنولوژی روز دنیا و همکاری افراد متخصص، ضرایب امنیت درب های این کارخانه صنعتی را در مقایسه با موارد موجود در بازار بسیار بالاتر برده است. صنایع فلزی آهن سازه یک کارخانه بزرگ با امکانات پیشرفته در جنوب غرب تهران است که توان تولید حفاظ اکاردئونی در تعداد بالا را دارد. مساحت بخش تولید کارخانه 280 متر مربع بوده و صفر تا صد تولید حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی در این محل انجام می شود.
همانگونه که گفته شد، قیمت درب آکاردئونی آهنی، نحوه خرید درب اکاردونی ، راه های سفارش حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی، قیمت حفاظ آکاردئونی آپارتمان و حفاظ اکاردیونی آهن سازه ، حفاظ آکاردئونی، درب های آکاردئونی ، انواع حفاظ ساختمان، قیمت حفاظ آکاردئونی و شرکت آهن سازه تنظیم شده است. اگر در جستجوی بهترین حفاظ و درب آکاردئونی هستید این مطلب برای شما نوشته شده تا انتها با ما همراه باشید.
 
 
حفاظ سبک
درب آکاردئونی  به   نوعی حفاظ امنیتی از جنس آهن است که ضرایب امنیتی بالایی دارد. حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی بر روی درب ورودی نصب شده و به عنوان درب ضد سرقت استفاده می شود. درب آکاردیونی از نوع های مختلفی  اعم از تا شونده است که قابل جمع بسیار بالایی  را دارد. درب آکاردئونی روی قاب در نصب شده و فضای اضافی اشغال نمی کند. در صورت عدم نیاز به بستن کامل حفاظ آکاردئونی، می توان درب را تا انتها بر روی ضلع عمودی چهارچوب جمع کرد. به این ترتیب می توان حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی را مناسب ترین درب ضد سرقت برای راه پله های کوچک و باریک دانست. درب های آکاردئونی در  اندازه های گوناگون تولید ساخته شده و رنگ آمیزی آهن کوره ای نیز می باشد که پودر زده شده و داخل کوره رنگ می رود تا رنگ کامل به خورد حفاظ برود که از مزایای ای گونه درب ها نیز می باشد. همچنینن. درب کامل شده توسط افراد کاربلد و حرفه ای در زمان بسیار کوتاهی در محل مورد نظر نصب می شود.
 
درب ضد صدا
 
 
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا