سازنده حفاظ آكاردئونی سعادت آباد - درب آكاردئونی فلزی

(اخبار)

یكی از راه های ورود افراد متجاوز به حریم خانه شما ضعف در درب ورودی خانه شماست كه در اینجا شركت آهن سازه با ساخت حفاظ های آپارتمانی سعادت آباد این مشكل را بر طرف نموددر اینجا با حفاظ آكاردئونی یا گارد جلوی درب آپارتمان بیشتر آشنا می شویم .

یکی از راه های  ورود سارقان به خانه شما که از چند روز قبل نشان کرده اند به این صورت است که اغلب در ساعات ظهر یا غروب 3 نفر از طریق درب ورودی خیابان ویا پریدن یک نفر از روی دیوار به داخل حیاط و باز  کردن درب ورودی به اپارتمان شماست، سپس یک نفر از آنها بیرون خانه شما در ماشین مانده و دونفر بعدی به پشت درب ورودی خانه شما آمده. یکی از آنها که متخصص باز کردن درب های ضد سرقت است مشغول ضربه زدن به اطراف قفل درب خانه شده و نفر بعدی به نیم طبقه بالا رفته تا اگر همسایه بالایی متوجه صدا شده بتوانند فرار کنند. جالب است بدانید که درب های ضد سرقت در کمتر از 1 دقیقه باز خواهند شد !.
 
فروش حفاظ آکاردئونی سعادت آباد
 
واما اگر از حفاظ آکاردئونی با ضرایب امنیت پایین استفاده کنید آنها با دیلم انداختن سعی بر باز کردن درب از طریق لولا می شوند اما اگر از درب های اکاردئونی با ضریب اطمینان بالا استفاده کنید مطمعن باشید که آنها حتی به فکر باز کردن درب خانه شما نمی افتند. چون این کار بسیار وقت گیر است،.
این را بدانیدکه اگر دزد بسیار حرفه ای و کار بلد هم باشد در زمان انجام کار بیشترین استرس بر او وارد میشود.
هیچ وقت با سارق در حال دزدی درگیر نشوید!
فقط یک صدا کوچک از طرف شما کافیست تا او فرار کند، چون حجم زیاد استرس بر او باعث شده که برای فرار دست به هر کاری بزند!
 
 شرکت آهن سازه با ساخت حفاظ آکاردئونی سعادت آباد توانسته امنیت را به خانه شما برگرداننده که در داخل درب لز قفل مخفی ضد برش نیز استفاده نمود که با دیلم و ضرب یه سختی باز می شود و همچنین  از رنگ کوره ای نیز استفاده نموده که بعد از آماده‌سازی درب آکاردئونی پودر به  درب زده شده و داخل کوره می رود که کاملا به خورد درب شود این رنگ علاوه بر اینکه ضد زنگ می باشد کیفیت بسیار بالایی نیز دارد.

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا