خرید حفاظ آكاردئونی پاسداران - درب آكاردئونی

(اخبار)

درب آكاردئونی پاسداران در طرح ها و انواع مدل های مختلفی تولیدو ساخته شده است كه با خرید و نصب آن بر روی تمام مدل درب های منازل می توان موجب تضمین امنیت كیفیت بالای این محصول گردیده.

 
درب های حفاظ آکاردئونی ساخته شده در شرکت آهن سازه با استفاده از بهترین متریال مصرفی و  با کیفیت ترین تسمه های تهران با ابعاد 5 در 20 و کلاف دور تشکیل شده از قوطی 40 در 60 میباشد.
حفاظ آکاردئونی  در مدل ها و نقش های گوناگونی  و ساخته تولید میشود که در ساده‌ترین حالت درب سه گل و دو خم که با نازل ترین قیمت و کیفیت مطلوب برای مشتری موجود میباشد.
لازم به ذکر است که طول هر گل 50 سانتی‌متر و قیمت آن بر اساس متر مربع نیز بوده  است.
 
 
فروش حفاظ آکاردئونی پاسداران
 
درب های فلزی آکاردئونی
 
یکی از مزایای های حفاظ آکاردئونی پاسداران نسبت به درب های ضد سرقت ضاریب ایمنی بالای آنها میباشد.
 
عیب درب های ضد سرقت در قسمت قفل آنها میباشد که عملا در برابر سارقان باعث شده است از ضد سرقت بودن تنها اسم آن را یدک بکشد!
و همچنین بزرگ‌ترین عیب حفاظ آکاردئونی در قسمت لولای آن می باشد که اغلب سارقان از طریق دیلم انداختن در آن درب اکاردئونی را به صورت برعکس باز میکنند.اما صنایع فلزی آهن سازه برای این نقص بزرگ تدبیری اندیشیده و درهای تولیدی این شرکت از این نقص بزرگ  از قفل مخفی در داخل درب استفاده نموده که حتی با دیلم هم باز نمی شود چون ضد برش می باشد و برای باز کردن آن نیاز ب سنگ فرز می باشد که خود آن سر و صدای زیادی تولید کرده.
 
 
به سفارش مشتری این درب های آکاردئونی میتوانند از رنگ کوره ای و دستگیره فانتزی و قفل مخفی برخوردار باشند.
یکی از خصوصیت های رنگ کوره ای برای حفاظ آکاردئونی نسبت به رنگ روغنی دوام بالای رنگ در مقابل ضربه و رطوبت می باشد.
همچنین قفل مخفی در داخل چهارچوب درب کار گذاشته شده که این طراحی باعث شده تا ضرایب اطمینان حفاظ آکادئونی بیش از پیش افزایش یافته و غیرقابل نفوذ شوند.
حفاظ کشویی آکاردئونی
 
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا