ساخت حفاظ آكاردئونی شهرك غرب - درب محافظ آهنی

(اخبار)

درب آكاردئونی شهرك غرب نوعی محفاظ امنیتی از جنس آهن است كه ضرایب امنیتی بالایی دارد. حفاظ درب آپارتمان آكاردئونی بر روی درب ورودی نصب شده و به عنوان درب ضد سرقت استفاده می شود

درب های آکاردئونی از ی از جنس آهن به شکل پروفیل تشکیل یافته که درون آن پروفیل های عمودی، افقی و مورب پر شده است. یک ریل فلزی در بالای درب نصب شده است و  بخش چرخ دار که وزن درب را تحمل می نماید در آن قرار گرفته است. در بخش پایینی در نیز ریلی به عنوان بخش راهنمای حرکت در نصب می گردد که میله راهنمای وصل به در داخل آن قرار گرفته است.
 
 بر روی حفاظ آکاردئونی می توان قفل های مخفی قرار داد که ضد برش نیز بوده و هزینه آن جدا محاسبه می شود هزینه قفل معمولی با درب می باشد   که بدین طریق مقدار زیادی امنیت دستگاه به بالا خواهد رفت. در کل درهای آکاردئونی میتوان یک محافظ بسیار عالی با کیفیت و مقاومت بسیار بالا باشند برای بخش های ورودی نامید که دارای زیبایی و کارآمدی بالایی بوده و فضای بسیار کمی را اشغال می کند.
 
 
قیمت حفاظ آکاردئونی شهرک غرب
 
برای جلوگیری از وقوع جرم راهکاری و مسئله های برای حفظ امنیت و آرامش است. برای جلوگیری از دزدی و ورود سارقین، ضرایب امنیت ساختمان را بالا ببرید. انواع سیستم های حفاظتی برای جلوگیری از ورود بیگانگان تولید شده که ضرایب ایمنی ساختمان را بیشتر می کنند. با نصب انواع درب آکاردئونی موانع بازدارنده در ورودی ساختمان ایجاد کرده و امکان وقوع سرقت را به صورت معناداری کم می کند. به جهت اهمیت حفاظت و امنیت در بنا، شرکت صنایع فلزی آهن سازه ، ساخت درب آکاردئونی را در اولویت  تولیدات خود و مشتری مدارای را رکن اصلی کار خود قرار داده است.
 
سازنده حفاظ آکاردئونی

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا