حفاظ آكاردئونی در اكباتان تهران - درب آكاردئونی غرب تهران

(اخبار)

آهن سازه سازننده انواع درب آكاردئونی استاندارد با كیفیت عالی و قیمت مناسب ، انواع درب های كشویی ، درب های ریلی ، سازه های فلزی، درهای كلاسیك، درهای آهنی ساده، درهای اتوماتیك، می باشد.

 
یکی  از مزایلی این درب ها این است که متحرک بوده و روی خود در اصلی جمع می‌شوند. با توجه به زیربنای آپارتمان‌های مسکونی این موضوع اهمیت  بخصوص  ویژه و زیادی دارد. علاوه بر این، جمع شدن این درها در زمانی که به آن‌ها نیازی نداریم، آسانی در رفت‌وآمد را به دنبال دارد و این درها را به موجوداتی بدون مزاحمت تبدیل می‌کند. 
 
مورد مهم دیگر استحکام و مقاومت بسیار بالایی اینگونه درب های محافظ می باشد.
حفاظ آکاردئونی اکباتان مخصوصا در آپارتمان‌های مسکونی که امکان باز ماندن در اصلی ساختمان از سوی دیگر همسایه‌ها دور از تصور نیست؛ و یا به دلیل رفت‌وآمد زیاد ساکنین و ناآشنا بودن همسایه‌ها با هم، امکان حضور یک غریبه در آپارتمان نیز وجود دارد؛ و در شکل بدتر عدم شناخت و همسایه بودن با آدم‌های غریبه که ممکن است خودشان دردسرزا باشند، یک امر ضروری به شمار می آید.مخصوصاً اگر مدتی کسی در خانه شما نباشد، 
مدل حفاظ‌ های آکاردئونی از ساز آکاردئون گرفته شده و نام این درب هم برگرفته از نام همین ساز است. این نوع درها را درب کشوئی (کشویی)، درب کرکره ای، تاشو و … هم می‌نامند.
 
درب آکاردئونی همان طور که از اسمش معلوم است برگرفته از ساز آکاردئون می باشد و طراحی و ساخت آن الهام گرفته از این ساز می باشد. البته نام های دیگری چون درب کشوئی، درب کره ای و... نیز به این نوع از درب به شکل عامیانه گفته می شود. هدف اصلی از ساخت و طراحی درب های آکاردئونی استفاده نمودن بهینه از فضا، حفظ امنیت می باشد. درب های آکاردئونی با توجه به این که تاشو می باشند پس از جمع شدن جای کمی را گرفته و به این ترتیب فضای بسیار کمی را اشغال می نمایند که سبب بهینه‌سازی فضای خواهد شد.
 
 
ساخت حفاظ آکاردئونی اکباتان
 
درب های آکاردئونی اکباتان به راحتی با دست جابجا شده و علت آن نیز شبکه ای بودن آن است. این اجناس در ابعاد برابر با درب فلزی وزن کمتری را دارا هستند و می توان آن ها را جایگزین درب های ریموت دار پارکینگ کرد که علاوه بر وزن زیاد و سنگینی فضای زیادی را اشغال می کند حتی می توان ریموت را روی این درب ها متصل نمود و مسئله باز و بسته شدن دستی را بدین  طریق از بین برد شرکت آهن سازه با کادری و متحد و منسجم آماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشد. 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا