حفاظ بته خار دار - نرده میلگردی آهنی دیوار

(اخبار)

افزایش امنیت و بالابردن ایمنی راهكار های متعددی دارد روش های نچندان قدیمی میتواند راهكارها مناسبی باشد اما استفاده از راهكارهای جدید و بروز میتواند بهتر هم باشد ما به شما این.راهكار ها را معرفی میكنیم.

 
نوع شاسی کشی حفاظ بوته ای شرکت آهن سازه
در حفاظ بوته ای از دو ریل موازی از جنس میلگرد استفاده می شود که  استفاده از پروفیل زیر حفاظ اصلا توصیه نمیشود. فقط در صورتی که قبل از نصب به صورت کامل روی دیوار با پروفیل پوشش داده شود و بهتر آن است که ابعاد پروفیل در عرض بیشتر از ۸سانت باشند.
 
قیمت انواع حفاظ بوته ای بنا به ارتفاع و نوع تراکم محاسبه میشود. جنس میگرد بکار رفته سایز ۱۰ است و ارتفاع مناسب در حفاظ بوته ای با توجه به عرض حفاظ بوته ای ‘ بنا به بلندی دیوار و پهنای آن محاسبه میگردد.
 
حفاظ بوته ای روی دیوار
 ما در شرکت آهن سازه با در نظر گرفتن نیاز مشتری و خواست وسلیقه افرادبه ساخت حفاظ مرد نظر شما خواهیم کرد برای ارائه مشاوره و خدمات به شما مشتریان عزیز میتوانید با مشاورین ما با شماره (09128047694)تماس حاصل فرمایید.
 
همان طور که در بالا آمده حفاظ بوته ای طراحی اصلاح شده از حفاظ شاخ گوزنی مناسب شرکتی است.
 

Ahansazee
ahansazee
تمام حقوق مادی و معنوی برای صنایع فلزی آهن سازه محفوظ است
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس پاسخگویی

سلام وقت بخیر 🌹 برای دریافت لیست قیمت و مشاوره محصولات در خدمت شما هستیم.

٠٩١٢٧٨٠٠٦٠٣ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا